Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanokat kérdezek, akiknek...

Olyanokat kérdezek, akiknek csak fiuk vagy csak lányuk van: Ti kisfiú vagy kislány unokát szeretnétek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 22:29
 1/9 anonim válasza:
93%
Èn úgy vagyok vele, hogy mindegy milyen nemű, csak egészséges legyen. Szerintem ez a legfontosabb.
2017. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Két kislányom van.

A masodiknál volt bennem egy leheletnyi csalódottság, mert kisfiúnak éreztem.

Olyan gyereket kivánok a lányaimnak, mint ők maguk: okosak, szépek, egészségesek, jó evők, huncutak.

Hogy fiú vagy lány, az édesmindegy.

2017. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyiket sem! Ilyen veszélyes,kilátástalan jövőre minek még egy baba? Elég a gyerekért izgulni mi lesz velük,nem még az unokáért is!
2017. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Két fiam van. Mindegy, hogy fiú vagy lány unokám lesz -e majd, vagy mindkettő vagy egyik sem. Ha lesz bármi is, imádni fogom (őket), ha nem lesz, akkor meg igyekszem majd elfogadni hogy ez van. Az unokát nem nekem kell akarnom, hanem a szüleinek. Nekem elfogadnom és szeretnem kell majd őket.
2017. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Fiam van (25 éves )


Nem az én döntésem, hogy a fiamnak lesz-e gyermeke vagy sem. Ha lesz unokám akkor édes mindegy, hogy fiú vagy lány. A legfontosabb, hogy egészséges legyen.

2017. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Szüleimnek csak lányuk van.

Anyukám mindenképpen lányunokát szeretne, apukámnak mindegy.

Nekem pedig szülőként mindegy lenne a neme, bár legjobb lenne mindkettőből legalább egy-egy.

2017. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem lányom van (és én bármi áron lányt is szerettem volna! :-) ). Viszont az, hogy unokában fiú vagy lány lesz, már nem annyira fontos nekem. Legyen tényleg egészséges és amilyet a lányom szeretne. Bármilyen nemű legyen imádni fogom.
2017. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy szem lány vagyok, és anyukámnak mindegy, mi lesz az unoka, aki érkezik hamarosan. Mindkét verzióra nagyon lelkes. Szerintem én is az leszek majd, a gyerekemnél sincs ilyen, hogy kimondottan fiút szeretnék pl, akkor tuti, az unokámnál se lesz.
2017. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőmnek két fia van, nagyon örült, hogy az unoka kislány lett. Másiknak 3 lánya van, ő pedig szeretett volna fiú unokát. Nagynénémnek fia van ezért kislány unokát várt. Mielőtt bárki kötözködni kezdene, nyilván mindannyian azt szerették volna csak elsősorban, hogy egészséges legyen.
2017. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!