Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled azokat a melegeket,...

Elítéled azokat a melegeket, akik heterónak hazudva magukat családot alapítanak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 01:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/167 anonim ***** válasza:
93%
Nem, egyáltalán nem. Sokkal inkább sajnálom, ami talán rosszabb. Mindenkinek joga van a boldogsághoz, de vannak, akik nem élnek vele, mert azt hiszik, nekik valami miatt nincs. Szerintem kell, hogy legyen.
2010. máj. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/167 anonim ***** válasza:
19%

^Elítéled azokat a melegeket, akik^


Eddig eleg elolvasni a kerdest. Igen, el. Lexarom, hogy mit csinalnak, mi lenne a mondat vege, nyomi homarok xD

2010. máj. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/167 anonim ***** válasza:
76%

01:53


Gratulálok...

2010. máj. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/167 anonim ***** válasza:
91%

Nem ítélem el, nem sajnálom, ők döntöttek hogy így élnek mert gyávák, félnek, stb... ennyi.

Az ilyeneket ítélem el mint a 01:53-as hozzászóló, akiket valószínűleg nem kaptak elég figyelmet/szeretetet ezért nem képesek másokat sem tisztelni.

2010. máj. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/167 A kérdező kommentje:

ma 01:53


Ha az intelligencia szinted nem teszi lehetővé, hogy elolvass egy mondatot, akkor ne fáradj a válasszal sem. Ennél még a "tarkólövés" típusú hozzászólás is jobb...

2010. máj. 15. 02:08
 6/167 anonim ***** válasza:
86%

Igen és nem.

Igen, mert becsapják a feleségüket (nem hiszem, hogy boldoggá teszik...) meg önmagukat.

Nem, mert amekkora homofóbia uralkodik kis hazánkban, megértem...

2010. máj. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/167 anonim ***** válasza:
98%
Egyet értek az elöttem íróval. Teljes átverés az, ha valaki szerelmet hazudik a házastársának miközben a saját neméhez vonzódik. Olyan kedves aranyos meleg fiúkkal ismerkedtem már meg és ugyan nem értem, hogy miért vonzódnak a fiúkhoz, hiszen én mint nő bizony simán a társamat látnám bennük. Én azt mondom, ha valaki a saját neméhez vonzódik, ne hazudjon magának és legyen boldog azzal amit valójában szeret. Ne tegyen boldogtalanná senkit puszta önzésből.
2010. máj. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/167 anonim ***** válasza:
95%

Ti férfiak utáljátok a melegeket,

bezzeg minket nőket mind anál-ba akartok ..-ni.


Az első engem nem érint, a második igen.

Akkor most én kit ítéljek el? :)


Én már úgy unom a meleg témát, de komolyan. Én sosem ítéltem el senkit, és ezután sem fogok. Márt nem lehet így élni? Mért kell a szerencsétlen melegnek bújkálni, meg titkolódzni ha akar egy gyereket? Vagy ha egyszerűen csak házasodni akar. Most mért zavarja az a többieket? én komolyan nem értem.

2010. máj. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/167 anonim válasza:
100%
Én sem,voltak és lesznek is melegek
2010. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/167 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azok nem melegek, az én véleményem szerint. Inkább biszexek.


Hogy válaszoljak is a kérdésedre: elítélem-e őket? Nem, irigykedek rájuk, mert nekem még hetero létemre sem volt barátnőm és úgy néz ki soha nem is lesz, ezzel együtt családom se.

2010. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!