Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt anya! Hogyan dolgozhat...

Meghalt anya! Hogyan dolgozhatnám fel a halálát?

Figyelt kérdés
Autóbalesetben halt meg,nagyon rossz nélküle.Nem tudok leállni a sírásával,annyira rossz,én nem tudom feldolgozni mégis mit csináljak?

2017. máj. 1. 12:25
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
17/l
2017. máj. 1. 12:27
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Szia, írtam privátot de egyébként itt is, részvétem.
2017. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Kérlek, fogadd őszinte részvétemet!
2017. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Részvétem! Sajnálom, nagyon nagyon nagyon.
2017. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnálom, részvétem.
2017. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Részvétem
2017. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Ezen kár rágódni. Amit most érzel, az ilyen lesz hónapokig. Ez ellen pedig semmit nem tudsz tenni. Csak éld át, add át magad az érzésnek, hagyd hogy uralkodjon feletted a szenvedés a fájdalom, hagy hogy ez a láng lobogjon, hogy mikor ki alszik, parázs nélkül tudd tovább élni normálisan az életed. Kitartás.
2017. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fájdalmat amit most érzel,csak az idő fogja gyógyítani..Viszont sokat jelenthet ha tudsz valakinek erről beszélni.Az már személyiségtől függ,hogy neked hogyan jobb egy idegennek beszélni róla,vagy a legjobb barátodnak esetleg valakinek a családból.Ha viszont úgy érzed,hogy kicsit több kell nyugodtan fordulj szakemberhez,ez egyáltalán nem szégyen.Nekem is volt már olyan törés az életemben,ami miatt hosszabb ideig jártam szakemberhez.Mindenestere fel a fejjel,és óriási kitartást!Részvétem.
2017. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Ez borzasztó! Részvétem!

Az idő majd enyhíti a fájdalmat. Ahogy előttem írták, hagyd, hogy ezek az érzések eluralkodjanak rajtad. Később jobb lesz. Természetes, amin átmész most.

2017. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nagyon együttérzek veled :(

Nekem a testvérem halt meg másfél éve, mai napig nem tudtam feldolgozni a gyászt, és iszonyúan hiányzik.

Már csak az idős szüleim maradtak nekem, akik nincsenek túl jó állapotban, őket is bármikor elveszíthetem.

Annyit tudok tanácsolni, hogy sírj, amennyit csak jólesik. (Én ezt nem tudtam).

Akár gyászold meg esténként egy-egy gyertyával, ha úgy érzed segít.

Fordulj a jó barátaidhoz, akik megértik mit érzel, akár kereshetsz a neten korodbelieket, akik hasonlót éltek át.

És próbáld meg napközben kellemes, örömteli dolgokkal lefoglalni magad. Az éjszakák úgyis nehezek lesznek még jó ideig :(

2017. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!