Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny? Hogyan kezeljem ezt magamban? Féltékeny vagyok egy 13-14 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Ma voltam barátomnál...

És nagyon féltékeny típus vagyok,ez már beteges.

Barátom 20 éves, a húga 13...és engem sokszor már az is zavar ha a húgának puszit ad, vagy csak ugy megöleli és megszeretgeti. Bár ezt sosem mutatom ki, csak eröltetetten mosolygok rajta.

Aztán meg ma ottvolt a húgának az egyik barátnője, mert ottalvós-pizsi partit tarottak és ott aludt a kiscsaj és ma d.u. ment haza, a lány is 13éves, tipikus fiatal, vasalt haj, emo stilus stb.

És barátom tökjól elhülyült velük, nevettek meg poénkodtak, meg pont reggleiztek, leültem énis...aztán barátom csinált nekem reggelire melegszent, és a csajok is azt ettek. És ami már megsült azt kivette barátom és megkérdezte a lánytól kedvesen, hogy kéri-e?

Meg ettek, és barátom kérdezte tőlem, h kérek-e inni, mondom igen, és tőlük is kérdezte... mondják hogy igen isznak.

Erre barátom poénosan mondja: akkor én vagyok a pincéretek. A csajok meg nevettek, énis elmosolyodtam szintén eröltetetten:S

Meg hazafele jövet összefutottunk a busznál a húgának még 1 barátnőjével, és nézett a barátomra a csaj, barátom meg enyhén elmosolyodott és mondta neki, h helo.

Majd mondta nekem, hogy : a szomszédunk, meg hugom barátnője.

Szóval emiatt is féltékeny vagyok:S Tiszta béna:(

Pedig én 17éves vagyok...


2010. máj. 15. 20:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

plusz ahogy az első sorokban irtam már a tesójára is féltékeny vagyok:S Ebben is a rosszat látom.

Ez már beteg, nem?

2010. máj. 15. 20:34
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit beteg mivel semmi olyan utalást nem tett arra, hogy neked féltékenynek kellene lenned. Hidd el ha más csaj után is néz akkor az nem egy 13 kis csaj lesz. Csak mosolyogj a csajokra ha ők is ott vannak hiszen a te barátod nem az övék. :D
2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

persze, pont ezaz, hogy most volt balhénk abból hogy folyton bizalmatlan vagyok vele, meg féltékenykedek a semmire (de tényleg nincsen okom), gyanúsítgatom, meg minden, ezt csinálom már vele 1 hónapja. És mondta hogy neki ebből elege van, eddig bizonygatta, h szeret, és nem csalt meg soha, és én kellek neki, de ha nem állitok magamon akkor lelép mellőlem, még ha szeret is.

Persze tudom, hogy pont nem 1 kislánnyal kezdene, ezért ha ezeket szóvá tenném neki, akkor 1.hülyének nézne 2.kidobna 3.diliházba küldene

2010. máj. 15. 20:45
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál már ide egy párszor? Nem akarlak megsérteni de ennek alapján teljesen reménytelen vagy és nem fog sokáig veled maradni, mert beteges amit művelsz és nem bírsz leszokni. Kezeltetni kéne magad... Azt sem értem hogyha tudod, gyönyörűen levezeted logikával hogy semmit nem tesz a pasid akkor miért csinálod mégis a fesztivált? Olyankor nem tudod magad irányítani, vagy mi?
2010. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
olyankor csak féltékenységet és fájdalmat érzek, valamennyire irányitom magam, mert nem mutatom ki, de szenvedek tőle:S
2010. máj. 15. 20:46
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet az oka ennek az alaptalan féltékenykedésnek, de szerintem neked pszichológus kéne, de most tényleg, nem bántásból. Nem normális dolog, hogy így féltékenykedsz.
2010. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van mert nem szereted a barátodat, sőt képtelen vagy arra is hogy azokat szeresd akiket ő szeret..


A fájdalmat pedig azért érzed meg a féltékenységet mert te csak magad szereted és a barátod csupán egy eszköz önmagad bálványozására..


Te úgy vagy vele hogy mindegy lenne hogy kicsoda a pasid, csak legyen és hasonlítson rád, vagy rajongjon érted!!



Ennyi erővel kutyát is tarthatnál..

2010. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok normalos, ahogyan a baratod viselkedik a tesojaval es a masik kiscsajjal. Nekem is ennyi idos az ocsem , en is elvagyok az o haverjaival es vele is, a baratom nem hiszem h feltekeny lenne rajuk
2010. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Oké, szóval ciki amit csinálok.

De hogyan küzdjem le? És hogyan viselkedjek ilyenkor?

2010. máj. 15. 21:04
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves vagyok, és szintén betegesen féltékeny. Ez nem csak a bizalmon múlik. Az emberek többségében benne van a féltékenység, valakiben nagyon. Ez nem fog elmúlni szerintem, viszont bármennyire is émelyegsz a rosszulléttôl, nem szabad kimutatnod. Nyelned kell addig, amíg nem ad rá okot, hogy tényleg féltékeny legyél. A valódi okot felfogod ismerni ha lesz egyáltalán. Ha már vita volt abból, hogy féltékeny vagy, akkor jó úton haladsz afelé, hogy ki fog emiatt dobni téged, ha nem hagyod abba. Mint mondtam én is betegesen féltékeny vagyok és ezen sajnos az sem változtat, hogy a párom abszolult megbízható, de arra tisztán emlékszem, hogy amikor ô féltékenykedett alaptalanul, engem nagyon felidegesített vele. Akkor képzelem, hogy milyen ideges lehetett ô miattam. Ekkor esett le, hogy ezt nem szbad csinálni. Irtó nehéz lesz, de ez van sajna.
2010. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!