Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit írjak a mamának meg a keresztszüleimnek a tablókép hátúljára?

2010. máj. 16. 09:55  Privát üzenet  

A válaszok

Magamról egy képet adok, de élni nem a képen hanem a szívedben/szívetekben akarok!

Vagy:Minden múlandó a földön,

minden elvész valaha,

csak a szeretet suttogja, SOHA, SOHA, SOHA!!!

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2010. máj. 16. 10:01 Privát üzenet
Vagy ha nem akarsz ilyen giccses szöveget, mint amiket az elsö irt, akkor "Katitól (itt a te neved) - mamának/keresztanyunak ballagási emlékül" - sokkal szebb és nem olyan eröltetett.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2010. máj. 16. 10:05 Privát üzenet
Szerintem ez nem giccses....Egy csomó rokonom ezt írta ano pl mamának meg ilyenek. Nyilván valami idézetre volt kíváncs, nem a sablonos x y tól.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2010. máj. 16. 10:30 Privát üzenet
Szerintem a te szavaiddal fogalmazz meg valamit, annál értékesebb nincs! Ezek tényleg giccses szövegek, egy nagymama bizonyára jobban örülne egy szívből szóló saját szövegnek!

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2010. máj. 16. 10:39 Privát üzenet
Szerintem is személyesebb, és valahogy igazibb, ha egy soros, szívhez és konkrét személyhez szóló szöveget írsz: "Nagymamának sok szeretettel ballagásom alkalmából", vagy ehhez hasonlókra gondolok :) Nem tudom, a te nagyid mennyire elérzékenyülős típus, de az enyém még meg is könnyezte :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2010. máj. 16. 11:26 Privát üzenet

nekem van egy nagyon jó szövegem....lehet már késő de azért leírom: " Legyen e kép emlék melyben élek,mert e kép megmarad, de engem messze visz az élet"

/Mercy/:)

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2010. máj. 16. 11:40 Privát üzenet
Miért kell valakit leszólni, ha csak segíteni szeretett volna? Direkt nézegettem az idézeteket. Nyilván, személyesebb, ha aláírja, de úgy gondoltam, ő valami szép idézetre gondolt.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2010. máj. 16. 12:17 Privát üzenet
Én csakannyit írtam, hogy "Sok szeretettel ballagásom alkalmából". Igaz, mindet színes, csillámló tollakkal :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2010. máj. 16. 13:39 Privát üzenet

www.citatum.hu /ünnepek/ballagás

Itt is sok szép idézet van,kedvedre válogathatsz! :)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2010. máj. 16. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Háttérképet ragasztottam az akvárium hátuljára, minden oldalán celuxxal rögzítve. Sajnos mégis alánedvesedik, és hézagos lesz, ami az akvárium belesejéből nézve szörnyű. Hogyan...
Hol lehet olyan matricát venni, amit az autó hátuljára szoktak felragasztani és egy jávorszavast ábrázol?
Ha lenne egy olyan autom aminek csak a hatuljara lehet szerelni rendszamtablat, ugy lehet kozlekedni, vagy mindenkepp kell elore is egy?
Mit írjak a barátomnak adandó kép hátuljára?
A keresztszüleimnek kijük lesz az én gyermekem?
Mit adhatnék keresztszüleimnek karácsonyra? (18 éves vagyok és családi okok miatt nekem kell lebonyolítanom az egészet)

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!