Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen benyomást kelt bennetek...

Milyen benyomást kelt bennetek egy 25 év körüli srác és egy lány 3 pici gyerekkel?

Figyelt kérdés

A minap távolsági buszmegállóban voltam és láttam ahogy egy fiatal pár 3 gyerekkel jön a buszmegállóban. 3 év körüli kisfiú és másfél éves fiú, lány ikrek. Mondanom sem kell mindenki őket nézte. Olyan ritkaság ilyen pici gyerekeket látni fiataloknál. Két pici összecsukhatós babakocsiban volt a nagyobbik pedig szépen szót fogadott az "anyukának". Persze mindenki rögtön azt hitte h a saját gyerekeik, mert látszott rajtuk, hogy nem elöször buszoznak és a gyerekekkel is szeretettel bántak. Szóval egy összeszokott csapat. Közös busszal mentünk, ahol a soför már ismerte őket. Nem hisztizett egyik gyerek se, "apuka" mesélt nekik és már aludtak is a kicsik. Nagyobbikot pedig lefoglalták. Öröm volt őket nézni. Tény h elítéltem őket, mert túl korainak találtam a gyerek vállalást.


Aztán rájöttem, hogy egyik se a saját gyerekük mert keresztanyának hívta a lányt a nagyobbik gyerköc.

A srácot pedig a keresztnevén szólította.


Az viszont nem derült ki, h a két gyerek is csak kereszt gyerek-e.


Bevallom h megvetettem őket. De aztán más lett a véleményen. Elgondolkoztam azon, h vajon melyik jobb? 25 évesen 3 gyerekkel, vagy 30+san ugyanennyivel.


Mi a véleményetek?



2017. máj. 14. 15:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%

Mar bocs de honnan tudod hogy 25?


32 vagyok, de max 26-nak mondanak :))) Bar nekem csak 2 gyerkocom van, de baratnom szinten 32 es 4(!) gyereke van, o sem nez ki tobbnek mint en!

2017. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%

Nekem mindig az volt az álmom, hogy fiatalon lesz családom, 25 éves koromra már bőven babázni szerettem volna. Elvégre ennyi idősen már túl vagy az egyetemen, néhány év munka is befityeg, mire kéne még várni...?

Plusz nekem fiatal az édesanyám, és annak ellenére, hogy nincs jó viszonyunk - baromi sok a konfliktus köztünk, szóval ez nem korfüggő - rengeteg jó oldalát érzem át a dolognak. Még akkor is, ha hajlamosak a nővéremnek nézni. :)

Sajnos az élet másképp hozta, mint a terveim voltak, 27 évesen még sehol nem tartok, nemhogy babáznék.


Ha valakit le akarnék nézni - de nem teszem -, akkor inkább azokat, akik 30 év felett kapnak észbe, hogy ja lassan család is kéne.

Egyébként azt gondolom, nem vagyunk egyformák, mindenkinek a saját döntése, hogy milyen korban érzi magát késznek.

2017. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%

Eszméletlen, micsoda tehetséged van, hogy így ránézésre megállapítod, hogy ki mennyi idős :D

Én 27 vagyok, a minap mégis vagy ötször nézett rám a sör fölött az eladó a boltban, hogy elkérje-e a személyimet. A férjem egy évvel fiatalabb nálam, de őt meg 30 felettinek szokták nézni a nagy szakálla miatt.

Gondolom te is az agyhalottak között vagy, akik elítélnek minket a nagy korkülönbség miatt :DD

2017. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
65%

Ránézésre hogy tudod eldönteni, hogy ki hány éves? A 34 éves unokaöcsémtől a mai napig elkérik a személyit a boltban, ha alkoholt vesz, mert egyszerűen olyan típus, hogy 18-nak sem néz ki.


A véleményem meg az, hogy senkinek nincs joga elítélni valakit azért, hogy a magánéletét hogyan rendezi. Ha valaki 18 évesen szül, akkor; ha 40 évesen, akkor. Magánügye. Aki emiatt elítél mást, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

2017. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem sokan válaszoltak az eredeti kérdésre, csak téged b0sztak le (teljesen jogosan). Na, akkor én leírom, hogy milyen benyomást keltenének bennem: tök jót. Le se szarnám, hogy hány évesnek néznek ki, vagy hogy saját gyerekük-e, vagy sem. Csak azt nézném, hogy milyen csodás módon bánnak 3, "hisztis korszakban" lévő gyerekkel, utazás közben. Még lehet, hogy autogramot is kérnék, mert az ilyen emberek az igazi sztárok, és legalább tudnám, hogy hívják a példaképeimet. Hát, kb. ilyen benyomást keltene. Sajnálatos, hogy benned csak előítéletet, mert "úristen, hogy mert az a sz0jha 35 éves kora előtt szülni, mikor én azt nem bírom!"
2017. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
39%
En lesz*rom mas emberek eletet. Csak, hogy szepen fejezem ki magam. Engem nem erdekel ki, mikor szul hany evesen nevel gyereket. Csak engem hagyjanak beken ezzel a kerdessel.
2017. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
10%

sajnálnám hogy lehetet ilyen hü1e oda a fiatalsága

a jövöje a függetlensége

2017. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!