Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek úgy érzem a halál lenne a legjobb megoldás folyton csak szenvedek miért történik pont velem?

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom úgy érzem senkinek nem vagyok fontos szüleim nem hallgatnak meg a tesóim nem figyelnek rám mindeki magamra hagy. Nagyon sok rossz történt velem iskolába sokszor meg vertek csoportosan gúnyoltak és amit el tervezek soha nem sikerül.kevesebbnek érzem magam a többieknél nem tudom mit csináljak munka se foglal le nincsenek barátaim nem szoktam beszélgetni amúgy sincs kivel voltam már több szakembernél és gyógyszereket is szedtem de semmi úgy érzem ez így fog maradni. Lány akit szeretek el hagyott nem érzek semmi reményt már csak az segítene ha meghalnék 19/F

#kapom ezt ?
2017. máj. 18. 00:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Kezdjél el sportolni meg olvass olyan könyvet ami motivál, mondjuk olyanokról akiknek hasonlóan xarul indult az életük és utána jó lett.


Mondjuk menj street workout-ot csinálni vagy gyúrd ki magad edzőteremben, abból bajod úgysem lesz, max plusz haverok.

2017. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Olvasni próbáltam nem köt le. Napai 2.5 doboz cigi melett nem hiszem hogy menne bármilyen sport vagy az edzés
2017. máj. 18. 00:28
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne mindig a rossznak tartott dolgokra koncentrálj!

Kezdd valami értelmes, jóindulatú, apró feladattal, ami biztosan sikerülni fog. Segíts valaki máson.


Pl. minden nap eggyel kevesebb cigit szívsz el, a pénzt félreteszed, csak hogy legyen. Akkor kétszeresen is erősebb leszel.


Hogy jutottál el szakemberhez?

2017. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az úgy volt többször is próbáltam öngyilkos lenni csak mindig rám talált valaki hívtak a mentőt és hát hogy ilyen szándékom volt így küldtek szakemberekhez orvosokhoz de nem segített remélem össze jön egyszer
2017. máj. 18. 01:43
 5/31 Blondie.W ***** válasza:
39%
Csernus doki szavait tudom csak idézni: "...hát akkor öld meg magad." Amúgy ne, szánalmas ez az öngyilkosság dolog. Inkább költözz be egy pszichiátriára egy időre. Ott jobb esetben helyre raknak. Ilyenkor már kevés egy szakember, neked 0-24-es ápolásra van szükséged.
2017. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
81%
Csak gondolj azokra akik kéz vagy láb nélkül élnek. Vagy akik éheznek mert nincs pénzük ételre. Örülj annak amid van éa értékeld át az életet.
2017. máj. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

19 vagy, előtted az élet. Xard le, és lépj tovább.

Nem vagyok képes ezt megérteni, mikor 30-40-50 éves emberek is kezdenek újra, itt meg egy 19 éves hattyú halálát játszik.

2017. máj. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Arra koncetrálj, ami érdekel, és legyen célod, terved. A gimi 10 év múlva a múlt ködébe fog veszni, te viszont élni fogsz.

20 körül jellemző az ilyen bezuhanás, még el sem kezdet az életet és meg akarsz halni? Na ne? :)


10 év múlva nevetni fogsz ezen.


Ja, hogy gyógyszert is szedtél? Akkor keress másik orvost, és bírd ki. Vagy kérj másik gyógyszert, de nem igaz, hogy nem lehet rajtad segíteni.

Megtudhatnánk mi a diagnózis? Úgy értem, depi, vagy komolyabb?

2017. máj. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Már voltam 0-24 be 21 napig figyeltek de az inkább egy kínzó mert nem foglakoznak emberekkel.... Igen csak tudod nem mindeki születik bele a jóba és mikor el hagy a remény le térdelsz lehetsz akárhány éves
2017. máj. 18. 03:06
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Kedves, én azért vagyok most itt, mert egy baleset miatt itthon kell lennem, és egyéb sok rossz történt velem, amit nem fogok kifejteni, de sokkal több, mint, ami veled történt, és idősebb is vagyok, csak hogy nehogy azt hidd, ez korhoz kötött.

FEL KELL ÁLLNI!!! SHOW MUST GO ON!

2017. máj. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!