Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ezzel a helyzettel...

Mit tudok ezzel a helyzettel tenni? Egyszerűen én is bekattanok, idegbeteg fogok lenni, vagy nem tudom.

Figyelt kérdés

Anyu egyszerűen nem normális, a szó legjobb értelmében nem az, odajön csak spontán, és megkérdezi, hogy

'Mi van te paraszt?' meg ilyenek, lehordott már előtte is mindennek, minden undorító, féreg izének, és annyiszor megcsinálja ezt spontán... De ha mondom neki, hogy anyu neked bajod van, normális ember nem csinálja ezt, akkor jön a szöveg rá, ami igaz is, hogy mással nem az...(Tesómmal tökéletes elvan, jól elbeszélgetnek, ő nem érzékel ebből semmit..) Én meg megiszom a levét mindennek, mert már én is bekattanok tőle, érzem magamon, hogy nem tudok az idegeimen én sem uralkodni , mert nem tudom máson letölteni , rajta sem, és bennem marad, és kifog majd robbanni, amiért ezt csinálja velem, aztán elmegy onnan...

Nem tudok elköltözni sem, 19 éves vagyok, tanulok... Apa nincs, meghalt, másik bátyám nagyon messze, nincsenek nagyszülők sem.. Csak anyu, meg bátyám...Az őrület határán vagyok lassan :/


2017. máj. 18. 18:03
 1/5 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy nincs e rosszul, mert akkor mentőt hívsz hozzá.
2017. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor elég sokszor vinnék :D .


Nem is érdekelne, ha könnyen lepattanna rólam, talán még szórakoznék is rajta, csak sajna nagyon magamra veszem, innentől meg az ő mentális betegsége, engem is tönkre tesz

2017. máj. 18. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj koliba.
2017. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyveld el hogy anyud ketyós. Ne vedd komolyan a szavait.
2017. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második: Ahhoz meg pénz kellene, ilyen ember meg ilyenekbe nem támogat.


harmadik: Pont csak ezt tudom tenni, csak azért rossz,mert nekünk elég jó kapcsolatunk van, és látom ahogy leépül , és érzékelem is.

2017. máj. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!