Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy meleg pár gyereket...

Ha egy meleg pár gyereket nevel, mit tanitanak a gyereknek, hogy hívja őket?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mind a kettőt apának szólítja? Vagy van erre valami más szó? Mert ha mondjuk a gyerek szól, hogy apa, akkor honnan tudják, hogy melyikhez szól? Hozzátenném nem a melegek ellen szól a kérdés, csupán kíváncsiságból!

2017. máj. 20. 08:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Sztm. A gyerek a saját nevükön szólítja meg a ,,szüleit''
2017. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Apa és apu pl. Nőknél meg anya és anyu.
2017. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

Nekem az a gondolkodó dinoszaurusz mém jutott eszembe erről ami alá ilyen jellegű kérdéseket irnak.

De engem is érdekel a kérdés.

És az is hogy az a gyermek is a saját neméhez fog vonzódni mert otthon ezt látja? Vagy mennyit fogják csúfolni azmiatt hogy két apja van??

2017. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Angol/amerikai videókban olyat is láttam hogy dad meg papa. De egyébként szerintem is apa/apu, anya/anyu.

Utolsó: A gyerek nem fog a saját neméhez vonzódni attól, vagyis ha fog akkor nem amiatt mert otthon ezt látta. Ezen logikát követve nem is lehetnének homoszexuálisok.

2017. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

"És az is hogy az a gyermek is a saját neméhez fog vonzódni mert otthon ezt látja?"


Ebből kiindulva nem létezhetnének melegek, hiszen őket hetero szülők nevelték, és otthon azt a példát látták. Facepalm...


Amúgy szerintem erre egy meleg pár tudna válaszolni, vagy még ők sem, hiszen alighanem erre nem lehet egy sablont húzni. Az elvált szülőknél is van aki a nevelőapját is apunak szólítja, van aki a keresztnevén hívja, kitalálhatnak valami becenevet. A gyerekek leleményesek. :) Nem hiszem, hogy konkrétan ez okozná a legnagyobb problémát az életükben.

2017. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb gyerek nem csúfolna senkit, mert 2 apja / anyja van a gyereknek vagy esetleg furcsa neve. A felnőttek beszélik beléjük az előítéletet, gyűlölködést, stb. Nem egyszer voltam ennek szemtanúja. Pl. " Nézd, milyen kövér kislány. Digi dagi daganat..." " De hülye neve van a csoporttársadnak, ezt könnyen lehet csúfolni, hogy ..." Simán kinézem, hogy egy intoleráns, rasszista, maradi bunkó - sajnos a magyar nép hajlamos ilyennek lenni - kiszekáltatna a kölykével egy külföldi gyereket vagy olyat, akinek 2 apja van. Nyílván nem azt kell a gyerekbe beszélni, hogy a hagyományos férfi-nő kapcsolat nem normális és melegnek kell lenni, de azt sem, hogy degenerált, aki a saját nemével érzi jobban magát. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivek szeretne 40 + évig élni. Ne a társadalom miatt erőltessen már magára pl. egy férfi egy nőt, ha neki a férfiak tetszenek. Nem lennének boldog, kiegyensúlyozott pár, a gyerekről már ne is beszéljünk. Senkinek nem jó olyan szülőkkel felnőni, akik ölik egymást. Szerintem sokkal károsabb a hatása, mintha 2 apja lenne a gyereknek.
2017. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Leszbikus ismerősnek van egy lánya, a vér szerinti anyját anyunak hívja, az anyja párját a keresztnevén szólítja.

A melegeknél is hasonló lehet a helyzet, keresztnevén szólítja a nevelőt, legalábbis szerintem.

Ismerőséknél, a kislány biztos, hogy heteró lesz, a fiúkhoz vonzódik. Tisztában van az anyja szexuális hovatartozásával, de nem hat ki rá.

2017. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

"És az is hogy az a gyermek is a saját neméhez fog vonzódni mert otthon ezt látja? "


Ha ez igaz lenne, akkor nem lenne egyetlen homoszexuális embert sem, mert mindenki féfi-nö kapcsolatban születik és ezelött 50 éve még mindenki ilyen helyzetben is nött fel.


A szexuális orientáció veleszületett tulajdonság, és ezen a nevelés/példa nem változtat.

2017. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

#7


Öregapám alkoholista volt, mellé láncdohányos, rendszeresen csalta nagyanyámat, a gyerekeivel nem sokat foglalkozott. Tudod milyen ember lett apuból ? Max ünnepeken iszik 1 pohárral, cigi életében nem volt a kezében, hűséges férj és gondoskodó apa. Senki nem úgy működik, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Néhány dolgot ezért tartok hülyeségnek a pszichológiából.

2017. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
* nem mindenki úgy működik ...
2017. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!