Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfogadják a...

Mit tegyek hogy elfogadják a párom?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy a szüleim és a testvérem elfogadják a párom?

Nagyon jó ember, csak jelenleg nincs munkája és ez a problémája a szüleimnek. Igazából nem is merem bevallani itthon, hogy együtt vagyunk. Nem akarom hogy bántsák és nem akarok veszekedést.



2017. máj. 20. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
jol leadtad a lecet, osszejottel egy idiota csicskaval. nem csoda hogy szegyelled bevallani
2017. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt még tudni kell hogy oké itthon lakok, de egyetemista vagyok és keményen tanulok, dolgozni így sajnos nincs időm, főleg, hogy ha reggeltől estig vannak óráim. Itthon meg kell mondanom hova megyek, kikkel találkozok, pedig már 20 is elmúltam.
2017. máj. 20. 15:22
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
pasizni van idod de dolgozni nincs
2017. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem idióta csicska, nyelveket beszél és diplomája is van, csak most éppen munkája nincs, de volt már neki
2017. máj. 20. 15:23
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem is találkozunk túl gyakran...
2017. máj. 20. 15:24
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha érdekel a véleményük, akkor ne mutasd be a párodként addig, amíg talpra nem áll. Sajnálom, tudom hogy nem ilyen választ vártál, ezért itt egy naiv alternatíva:

Rendezz családi estet, ahol jobban megismerik, és miután megkedvelik, mondd el, hogy együtt vagytok.

2017. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Én 20évesen annyit mondtam:

-Mentem majd jövök!

-Mikor?

-Majd!


A csajomra meg anyám mondta:

-Nem tetszik!

-Nem baj, nem neked kell tetszen...


Ezt javaslom neked is. Vagy ha az kell nekik akkor hazudj valamit. Nem kell ezt túlspilázni.Ráadásul 20 évesen...

2017. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Tehát nyelvvizsgával és diplomával nem tud?! munkát találni?

Érdekes, aki akar!, annak egy hét után lesz munkája szakmán belül. Csak ehhez menni kell, jelentkezgetni és nem otthon várni a sült galambot.

2017. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresünk állást, már nagyon sok helyre elküldte az önéletrajzát
2017. máj. 20. 16:05
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Ne nagyon foglalkozz ezen az úton a szüleiddel. Tényleg nen nekik kell,hogy tetszen.

Én nem mutatnám be a helyedben,amúgy is csak rosszakat mondanának róla.

Én ellenék a barátommal kettesben,tanulással,munkát keresve és ha tudnék közbe dolgoznék is. :)

Vagy menjetek külföldre,sok fiatal ezt csinálja. Tudod milyen összegeket találna ott a barátod és milyen munkahelyeket?

Egy cukrász Londonban annyit keres hogy ketten megtudnak belőle élni,úgy hogy az egyik fél nem folgozik. ;)

2017. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!