Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a lányom...

Mit lehet tenni, ha a lányom idősebb férfiakhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy a lányom idősebb férfiakkal beszél az interneten. Van valaki,akivel találkozik is,úgy látom szerelmes.

+20 év korkülönbségről van szó.

Nem tudom mi lehet az oka, itthon mindig minden rendben volt,az apukája is sokat foglalkozik bele,mindig mindent megkapott amit szeretett volna, egy nagyon jó gimibe jár,jó tanuló,vannak barátai.

Nem értem miért lehet ez.

Mi válthatja ki ezt egy 18 évesből?



2017. máj. 20. 18:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

semmi.

a legtöbb fiatal csaj ugyanilyen.

Vonzza őket a megteremtett anyagi háttér, az idősebb férfiak karizmája, érettsége.

nem nagyon tudsz ez ellen tenni semmit, szerintem.

2017. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Csodálkozol? Végignéztél a mai srácokon? Legcsajosabb csajban is több férfiasság van, mint ezekben a hiszti zsákokban 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Itthon nagyon jó az anyagi helyzetünk,nem azért csinálhatja,abban biztos vagyok.

Gondolkodtam,hogy elviszem pszichológushoz jövő héten.

2017. máj. 20. 18:36
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

A Fiúk később érnek.



A férjed és közted mennyi idő van??😐

2017. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A férjem és közöttem 2 év van...
2017. máj. 20. 18:41
 6/33 anonim ***** válasza:
98%
"Gondolkodtam,hogy elviszem pszichológushoz jövő héten." - ne reagáld túl. Először is: beszéltél vele? Nem úgy, hogy "teee jóóó éééég, hováááá gondolsz?", hanem nyitottan, hogy "az utóbbi időben ezt vettem észre, és mivel nekem sosem volt ilyen érdeklődésem, szöget ütött a fejembe, hogy vajon miért érdekelnek ezek a férfiak? Mit érzel? Mit gondolsz erről? Számba vetted-e ezeket a tényeket és következményeket?"
2017. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen te akarod vinni pszichológushoz? Miért fáj az neked, ha ő valaki mellett boldognak érzi magát? Felnőtt ember, hagyd rá.
2017. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy a korabeli "férfiak" elvannak nőiesedve szinte, vagy ha nem is nőiesek, de férfiasság sincs bennük, inkább még amolyan gyerekek és ez sajnos a legtöbb 25 évesre is igaz. Persze vannak kivételek ahogyan az én párom is az, meg az öcsém is, de sokan leírják már előre őket, nem adnak nekik esélyt sem érvényesülni. Akár fiúk, akár lányok ezt a kórosztályt szinte lenézik hogy belőlük normális felnőtt nem lesz ami sajnos a többségre igaz, de akik nincsenek ebbe a többségbe hiába viselkednek felnőttként, egyszerűen lenézik őket, és esélyt sem adnak nekik hogy érvényesülhessenek. Öcsém is 22 éves, behoztam mellém a munkahelyemre és sok kollégám nem akarta őt elfogadni, mert szerintük még nagyon gyerek, meg nulla férfiasság van benne, és amikor elkezdtek beszélgetni, meg jobban megismerték mindenki mondta hogy kellemesen csalódtak benne, mert elismerik hogy ez nem a mai fiatalokra jellemző akik még az országban maradtak.
2017. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

18 évesen 40 éves barátom volt. Ráadásul külföldi. Anyámék se dobálták a hátraszaltókat örömükben. Kérték, hogy egyszer találkozhassanak vele. Konstatálták, hogy nem baltás gyilkos.

Aztán magamtól szakítottam vele 2-3 év után. Egyszerűen rájöttem, hogy nem igazán van jövője a kapcsolatnak, annyira máshol tartunk. Ő egyetemi professzor volt, én még épphogy elkezdtem az egyetemet.


A férjem 12 évvel idősebb, az első házasságából származó gyereke meg tízzel fiatalabb nálam. És van egy közös gyerekünk is. Immár tíz éve együtt vagyunk, ez már működik.


Teszem hozzá, hogy az elsőként említett pasival a mai napig jó barátságban vagyunk. A férjem is kedveli, ha az ő országába utazunk, mindig meglátogatjuk, néha ő is minket.

2017. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
azért pszichomúkus helyett elsőnek egy jó kis beszélgetés, mindeféle érzelmi röffenet és túlreagálás nélkül, sokkal hasznosabb lenne, szerintem.
2017. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!