Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa-fia meztelenkedéssel van,...

Apa-fia meztelenkedéssel van, illetve lehet probléma?

Figyelt kérdés
Vagy ez egy általános dolog és természetes?

2017. máj. 20. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem természetes, sőt nagyon visszataszító. Habár sokan természetesnek tartják.
2017. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Semmi kivetnivalót nem látok benne.
2017. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Aki ebben kivetni valót lát,annál van a probléma .
2017. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
3-as, pedig elég prűd családban nőttem fel, mégsem találok benne semmi rosszat. Apa fia előtt meztelenkedik, zuhanyozik, igen kérdező, ez természetes. (2-es voltam.) Egyetértek veled, ment a pozitív értékelés. :)
2017. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha a Nagykörúton csinálják, le is csukhatják őket.
2017. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés, ez mit takar (izé, nem takar :)), de az, hogy látja egymást meztelenül a két ember, abban nem látok semmit. Ez az ember természetes állapota, családban pedig manapság is előfordul, hogy nem csinálnak belőle nagy ügyet. Nyilván a higiénia legyen meg, aki szerint pedig a test normál állapota szexuális, annak megártott a civilizáció.
2017. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ameddig emiatt egyik fél sem érzi magát kellemetlenül, addig nincs vele probléma.
2017. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az is kérdés, hogy hány éves fiúról van szó.... mert én például anya vagyok, és alapvetően egy anya-fia meztelenkedést nem tarok normálisnak, de mivel a 4 éves kisfiam újszülött húgát igény szerint szoptatom, és közben is igyekszem a fiammal is foglalkozni, kb. elkerülhetetlenül meglátja néha a fiam is a cicimet, akkor ez most beteges?


Szobatisztaság tanulásakor a fiamnak az apukája mutatta meg, hogyan kell állva pisilni, stb.


Ennek ellenére nehezen tudom elképzelni bármelyikükről, hogy néhány év múlva gond nélkül bemennének a fürdőbe, miközben a másik a zuhany alatt van.

2017. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Nálunk az anya-fia meztelenkedés is normális. Nem mászkálunk pucéran, de nem omlunk össze a másik látványától, ha esetleg úgy adódik.
2017. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Rossz helyen tetted fel a kérdést ide csak hippik járnak akik szerint normális a családi meztelenkedés. Volt már ilyesmi kérdés 10-8 a meztelenkedés híve.

De ha a fiú kb 5 éves vagy az alatti abba még talán belefér.

2017. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!