Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mennétek el nyaralni a...

Hová mennétek el nyaralni a családdal ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés
Mikor voltatok nyaralni utoljára? Hol? Hány évesek vagytok?
2017. máj. 26. 08:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Vietnam.. Ide mennék. 2017 februárjában voltam Thaiföldön és Kambodzsában.

40/N

2017. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Egy éve voltam Magyarországon és minden évben megyek 2 hónapra. (Külföldön élek)

17/F

2017. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Mallorcan voltunk tavaly nyáron. Januárba pedig Balin. Ezen a nyáron Máltára megyünk. Nekünk gyerek nincs, mi így vagyunk egy család:)


24/N

2017. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Tavaly 2 hetet voltam Hawaii-n, idén megint megyek 2 hétre+ 1 hét Balaton is tervezve van.... az a barátokkal....
2017. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Mivel itthon már hőmérsékletileg nekem/nekünk az elviselhetetlen állapotok uralkodnak, így meleg területre semmiképpen. nem vagyunk strandolós família, úszni mindenki szeret, de stranndolni nem, így valószínűleg valahova észekabbra. Bármelyik skandináv országba szívesen, vagy egy skandináv körútra, aktívak vagyunk,túrázunk rendszeresen. ha ennél is több pénzem lenne, akkor pedig Kanada. Britihs Columbia elsőként. Ott van nagyvárosnak Vancouver, a környéken meg minden egyéb természeti kincs és felfedeznivaló, mi szem szájnak ingere. Huszas éveim elején tengerpartozatm szezonbvan utoljára, nem hiányzik. Apai nagyszülők ráadásul a balaton partján élnek, így megvan így is épp eleget a klasszikus vízes élmény, mikor elmennénk együtt, már nem ilyesmire vágynék. Bónusz a nagyobbik vámpír gyakorlatilag, rühelli az erős napot és a meleget. Nekünk 22 fok felett már nem ideális, egyedül a férjem nem zavarja a magas hőmérésklet. Viking leszármazottak lehetünk, vagy nem is tudom, mikor mindenki megörül, hogy itt a jó idő, mi egészen elkámpicsorodunk, hogy mi lesz így a jó kis csavargásokkal a hőségben? :D Okéoké, tudom, mi nem vagyunk százasok, elfogadom.
2017. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Tahitire, Seychelle-szigetekre, vagy valami hasonlora, de azt mar nem birna a penztarca...


Tavaly Olaszorszagban voltunk Ischian, gyonyoru volt az is.

2017. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Oroszország, Maldív, Seychelle, Mallorca
2017. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Japánba, Dél-Koreába, Kínába és Egyiptomba nagyon szívesen ellátogatnék :)


Családdal soha nem megyünk nyaralni, utoljára pedig még középsuliban voltam Horvátországban.


22/N

2017. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Tokyoba, Los Angeles, Manhattan.
2017. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltunk még külföldön nyaralni. Még belföldön sem igazán. Maximum annyi volt,hogy 2-3 napra elmentünk faházba Hajdúszoboszlóra strandolni. Sajnos soha nem volt ilyenekre pénzünk.

Én már annak is örülnék,ha csak ide a "szomszédba" el tudnánk menni, Horvátországba.

Soha nem voltam még tengerparton. Még a Balaton közelében sem. :/

22L

2017. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!