Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy valaki azért nem veszi fel a férje nevét, mert túl sok költségbe kerülne?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondott ilyet.
2017. máj. 26. 10:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Biztos van, akinek ez a fő szempont. Annak viszont nem is olyan fontos szerintem.


Mondjuk én sem veszem fel, de nekem utolsó szempont az, hogy jaj, x e Ft-ot ki kell csengetnem, más oka van.

2017. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom, akkor lakodalom sem lesz, mert sokba kerül :D

Én sem veszem fel, de nem anyagi okok miatt :)

2017. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Lehet csak megunta a folyamatos faggatást, jó tanácsokat. Én sem vettem fel a férjem nevét, amikor megmondtam hogy miért, megmagyarázták hogy az miért nem jó érv.
2017. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lehetne ez az indoka?
2017. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lehetne?
2017. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
Na és mennyi lenne az a túl sok? Mert szerintem egészen konkrétan nulla forint.
2017. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
94%
ha felveszi a férje nevét, akkor minden papírját újra kell csináltatnia és az tényleg húzos plsuz mindenhol át kell íratnia a nevét pl bankban is
2017. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Anyukám is ezen dilemmázott, hogy felvegye-e x nevet, vagy maradjon y. Végül az döntött, hogy túl nagy felhajtás lenne, annyit meg nem ér meg.
2017. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Simán lehet ez is az indok. De lehet csak egyszerűen unja a faggatózást meg a győzködést és gondolta, hogy azt úgysem ajánlja föl senki, hogy fizet helyette.
2017. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Az az ő dolga, hogy felveszi-e vagy nem.

Hogy milyen indokkal, szintén az ő dolga.

Attól, mert nem veszi fel a nevét, attól nem lesz a kapcsolatuk semmivel sem kevesebb azokénál, akik felveszik valamilyen formában a férj nevét.


Én sem venném fel, mert az én nevem a pároméval számomra furán hangzik, illetve szeretem a nevemet.

2017. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!