Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik neki rosszul?

Miért esik neki rosszul?

Figyelt kérdés
Kislányom apja elhagyott minket még születése előtt,vagyis mikor megtudta hogy terhes vagyok.Aztán összejöttem az új párommal akivel nagyon jól megvagyunk mindenki azt hiszi,hogy ő a gyermek apja.Jobb is így,de most meg az igazi apuka van megsértődve,hogy mit képzel a párom,hogy mutogatja az ő gyerekét ugy hogy nem is ő az apja,mindenkinek úgy mondja hogy kislányom.Nem értem miért ő van megsértődve,ő dobta el a gyerekét.Folyamatosan zaklat ezzel kezd elegem lenni belőle.
2017. máj. 26. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem üljetek le 3-asban megbeszélni, hogy mégis mi a problémája, és fejtsen ki minden sérelmét.

Aztán szépen mondjátok meg neki, hogy neki semmi köze a lányhoz azon kívül, hogy teherbe ejtette.

Vagy ha a kislány életébe akar kerülni, akkor vegye ki a részét a kiadásokból és a nevelésből (persze csak akkor, ha ti is akarnátok).

De teljesen jogos döntés részedről, részetekről, hogy kizárjátok a valódi apukát az életetekből.

Alapítson saját családot, ahol a gyereke életét a fogantatástól végigkíséri, és majd úgy szól bele az életébe, ahogy akar.

2017. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szépen magyarázd el neki, hogy nem attól lesz valaki apa, hogy volt egy magömlése, hanem attól, hogy felneveli a gyereket.
2017. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mondd meg a volt párodnak, hogy már a Hamurapi idején is az volt a törvény, hogy ha egy gyerek annak a férfinak mondta, hogy "Nem vagy az apám.", kivágták a nyelvét. A kislányodnak a jelenlegi párod az apja, ha Ő nevelte, nem az, aki teherbe ejtett. Mondd meg a lányod nemzőjének, hogy Ő csak a spermadonor volt, továbbá, ha valaki ennyi ideig nem látogatta a gyereket, az annyi mintha lemondott volna Róla.
2017. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!