Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkit szeret az anyukája?...

Mindenkit szeret az anyukája? Vagy van itt valaki akit nem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy az anyai szeretet alapvető. De ez igaz? Tényleg mindenkit szeret az anyja? Vagy a testvéreivel egyformán? Vagy van valaki itt akit biztosan nem szeret és nem csak egy vita után gondolja? Köszönöm mindenkinek a válaszát és a tapasztalatát.
2017. máj. 27. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy szeret az anyám. De hallottam olyanról, akit nem. Meg volt olyan, hogy egy "anya" hajvasalóval égette meg a babáját mert az sírt.
2017. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem, sajnos nem mindenkit :(

Beszéltem már olyan emberekkel, akiket nem szeret.

Nekem nagyon jó a viszonyom az anyukámmal, az apámmal szívtam csak meg, de azért egy anya mégiscsak fontosabb.

2017. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Jaj erről a hajvasalósról én is hallottam.. nem a kukiját csípte össze vele? :( nagyon beteg..
2017. máj. 27. 22:14
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Az anyai szeretet nem válogat.:D
2017. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

#3, alias kérdező

De. :(

2017. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Meg olyan is volt hogy egy anya napokra otthagyta a kisfiát egy erdőben egy pokróccal, némi vízzel meg élelemmel, meg egy bibliával miközben a nő az új hapsijával volt. És még ki is írta Facebook-ra hogy mennyire boldog. Azért ez már bicskanyitogató.
2017. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szeretett, de már nem is tartom vele a kapcsolatot.
2017. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy nem, de azt nem ertem akkor minek valaltak gyereket. Persze basz@s.ra volt esze....
2017. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Amugy 2. miert lenne fontosabb az anya?

Mindketto szulo ugyanannyit er szerintem. Normalis esetben termeszetesen.

2017. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Farkascsaj2001 válasza:
70%
Hát nem tudom nekem nincs anya-lánya kapcsolatom anyukámmal és a tanárommal jobban kijövök és vele mindent megtudok beszélni sajnálom hogy nem a tanárom lánya vagyok... 😢
2017. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!