Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fizessen...

Szerintetek mennyit fizessen a "gyerek" havonta, ha?

Figyelt kérdés

Saját lakásban éltek, nincs hitel, nincs anyagi problémátok.

Heti 2-3 alkalommal másnál alszik, akkor nem is fogyasztja a rezsit.

Otthoni ételből nem ehet, nem is vihet el magával semmit, főzni se főzhet saját alapanyagokból.

Egyetem mellett dolgozik, szóval nem keresi halálra magát.


2017. máj. 28. 18:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
20 ezernél nem többet.
2017. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miaz hogy enni nem ehet meg nem is főzhet??
2017. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lehet a szeretet ebben a családban.....
2017. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd kicsit bővebben?

Nekem így nagyon életszerűtlen ez a történet.

Erre így nem lehet normálisan válaszolni.

Fürödnie, mosnia, vécéznie, villanyt gyújtania szabad?

2017. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzt akarsz, minek hajtottad egyetemre?

Amennyiben továbbtanul, köteles vagy ellátni, akkor is, ha elmúlt 18. (Jogszabályi előírás.)

Csak akkor kell hazaadnia, ha csak a munkájából él, elmúlt 18 és "otthon lakik". Utóbbi estben viszont simán le is léphet.

2017. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Semennyit.

Költözzön el!

Én biztos nem laknék olyan helyen, ahol nem nyúlhatok az ételhez, milyen már?

2017. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ehet az otthoni kajából, és még saját alapanyagokból sem főzhet,... Azt hogy??
2017. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én lennék a "gyerek" 21 évesen, aki otthon lakik, havi 20 ezret fizetek, de összesen 45 ezret keresek.

Használhatok mindent úgymond, csak 1,5 éve közölték velem, hogy drága az étel, nem tudnám megoldani, hogy máshol egyek és nem otthon? Illetve ne is cipeljem el suliba. A főzést az első ilyennél mondták, hogy ne legyek különc, a végén még rájuk gyújtom a házat (pedig tudok főzni évek óta).

Általában nem szokták megszabni se a víz-, se az áramhasználatomat...

Az egyetem az én döntésem volt, ők ellenezték eléggé.

Egyébként ha minden jól megy, akkor ősszel elköltözöm, mert most végzek és felajánlottak egy normál munkát, már megegyeztem valakivel, hogy szobatársként összeköltözünk. Csak havi 25 ezerből Budapesten egy szoba bérlésével nem lehet megélni, de még 45 ezerből se...

Csak nekem túlzás volt ez a nagy szigor, de pénteken nekem esett vizsga előtt egy csoporttársam, hogy ez normális, legyek hálás a szüleimnek, mert életre nevelnek.

2017. máj. 28. 18:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#8


Elolvastalak Kérdező és az eszem megáll!

Ha soha semmire nem tudnék költeni, de a gyerekemnek mindig lenne étele az asztalomnál, akárhány éves.

Nem hiszem, hogy egy paprikás krumpli, egy főzelék, egy leves anyagi csődbe döntené a szülőket, de nem vagyunk egyformák ...


Igaza van a csoporttársadnak, életre neveltek, mert ennél minden csak jobb lehet!

2017. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen lenne egy példás szülő?

Nem segít, inkább gátol?


pfffffff :(

2017. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!