Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma egy veszekedés során pofon...

Ma egy veszekedés során pofon vágtam anyám, szerintetek megbocsát?

Figyelt kérdés
17F

2017. máj. 28. 18:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom.

De ha velem csinálnád én soha többet látni sem akarnálak.

2017. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

En nem tennem a helyeben.

Apadtol lattad ezt? A felesegedet is verni fogod? Barom.

2017. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%
Én nem bocsájtanám meg, sőt 18 évesen mehetnél amerre akarsz, addig csak azért nem mert kötelességem eltartani. De nem lenne zsebpénz, kedvenc kaja, internet, ruhavásárlás..csak a törvényi kötelezettség minimuma.
2017. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%
Ne nagyon reménykedj. Ekkora szégyent. Én ugyan rád sem néznék többet, és ahogy az előző írta, tizennyolc évesen mehetnél, amerre látsz. De számomra addig is megszűnnél létezni.
2017. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%

Akkor most azzal a kezeddel, amivel megütötted anyádat kezdj el csomagolni és szép csendben becsukni magad mögött a bejárati ajtót, de előbb a kulcsot ne felejtsd el letenni.


Ha én lennék az anyád, soha többet nem akarnék veled egy légtérben tartózkodni.

Elmennék a gyámhatóságra és kérném az intézeti elhelyezésedet, akárhány éves vagy.

És igyekezném még azt is kitörölni, hogy valaha ismertelek!

2017. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Molyember ***** válasza:
88%
Szerencsére leírtad a körülményeket, így mindenki pontos képet kapott a helyzetről. Vagy csak hergelni szeretted volna a népet? :)
2017. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%

Aki erre képes, az mindenre képes!

Ez a legalja!

2017. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
85%
Szégyelld magad! Ez íratlan szabály kellene legyen, hogy Anyádat ne üsd meg.
2017. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Ezt szar helyzet amiben van... néha engem is felsokott idegesiteni ugy az apám hogy legszivesebben megütném, de valahogy mégsem tudok kijönni a sodrombol annyira, és remélem nem is fog semmi ilyesmi történni. Ha szeret úgy is megbocsájt, de biztos hogy pedáloznod kell neki egy darabig.


ja és ha ez csak egy kamu akkor elmondom hogy nagyon nem vicces és hülye gyerek vagy ha ilyenekkel szórakozol...

2017. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
Remélem eltörte a kezed és már pakolsz a másikkal.
2017. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!