Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elviselnéd ha a férjednek...

Te elviselnéd ha a férjednek lenne egy nő barátja?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap beszélnek telefonon, havonta egyszer találkoznak is. Már a házasság alatt ismerkedtek meg pár éve egy közös ismerős révén, de ez a nagy barátság csak fél éve kezdődött. A nőnek is van férje, ő nem szól bele. Állítják, hogy csak barátok, és mindenkire kiakadnak aki ezt megkérdőjelezi. A feleséget közösen próbálják győzködni, hogy ne féltékenykedjen.
2017. máj. 30. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
66%

A féltékenységgel saját magát, és a társát is megalázza az ember. Ki gondolhatja komolyan, hogy akár kapcsolatban, akár házasságban nem barátkozhat az ember másik neművel?

Aki emiatt féltékenykedik, mit gondol a párjáról, és mit gondol magáról? Mi tartja őket össze, ha nem a kölcsönös és feltétlen bizalom?

A féltékenység egy önértékelési probléma, ami valamilyen szinten és formában mindenkinek van szerintem, de ezzel terrorizálni a másikat nem szép dolog.

2017. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
76%

Napi kapcsolat házasság alatt egy másik nővel? A pasinak minden férfibarátjával is napi kapcsolata van?


A feleséget "közösen győzködik"?


Nevetséges.


Ha egy férfinak közös ügye van egy másik nővel, és ez az ügy számára fontosabb, mint a felesége kívánsága vagy önérzete (különben nem kellene győzködni), ott nincs miről beszélni.

2017. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
87%
Több os van, nekem is vannak férfi barátaim, de bizonyos szintű közelség már nem megengedett.
2017. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
67%
Van, férjes nő. Semmi bajom nincs ezzel, gyakran összejárunk enni, utazni. Jó barátnők lettünk, talán pontbazért mert mindketten éretten gondolkodunk.
2017. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne lehetne? Nem kell mindenbe a rosszat belegondolni. De ahogy én ismerem a nőket , úgy se fogja kibirni a feleség. Tönkre teszi a barátságot, mindent elfog követni, főleg meg ha féltékeny tipus. A nők egyszerűen nem birják elviselni hogy bárkivel barátkozzon az ember, még férfival se.
2017. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tűrném ezt el, semmi kedvem nem lenne állandóan agyalni, hogy valójában mi történik. Nem állítanám választás elé a palit, csak otthagynám a fenébe, hisz nyilvánvaló, hogy még annyit sem jelentek neki, mint egy "barát".
2017. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
40%

A kommentekből remekül le lehet szűrni, hogy ki kicsoda:

"jaj, miért hisztizik ezen a nő, felháborító" = én is félrekettyintek, és felháborodok, ha ezt bárki szóvá teszi

2017. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként pont a féltékenységgel, a bizalmatlansággal lehet elrontani egy kapcsolatot igazán. Lehet, hogy most nincs köztük semmi, de ahogy a feleség egyre többet problémázik, úgy lesz egyre vonzóbb a másik, problémamentes nő.
2017. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
87%

#8

A fenét.

Egy nőnek nem problémamentesnek kell lennie. A kapcsolatnak magának kell olyannak lennie, hogy a felek egyike sem tesz semmi olyat, ami a házastársat sérti vagy bánja, és alapvető, hogy a házastársam minden kívülállónál fontosabb. Azért ő a társam.

2017. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
57%

A férjem irodában dolgozik, a munkatársai 80%-a nő. Több, mint 10 éve ott van, kialakultak barátságok. Nem értem, hol ezzel a probléma. Én vagyok a felesége, hozzám jön haza esténként, engem szeret. Annyira kicsinyes dolog egy barátság miatt féltékenykedni. Hol a bizalom?


Komolyan az a problémád, hogy a férjed havi 1 alkalommal találkozik a barátjával? Jesszus...


Ha sokáig rinyálsz, akkor lehet, hogy mást fog magának keresni, de meg is fogod érdemelni.

2017. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!