Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki miért szakította meg a...

Ki miért szakította meg a kapcsolatát a családjával?

Figyelt kérdés

Pl. Nem beszél a testvérével, szüleivel, unokatesókkal.

A napokban gondolkodtam azon, hogy ha tesómmal elhagyjuk a szülői házat ő Szfvár környékére akar menni (az egyetem után próbálna elhelyezkedni) én meg Pécsre, Pestre vagy Tatabánya környékére mennék (tanulni vagy dolgozni), és hogy utána is ugyanúgy tudnánk e jó kapcsolatot ápolni. Tudom, hogy ezt nekünk kell megbeszélni, de kíváncsi vagyok másnak, hogy ment az egész "felnőtt lét"


2017. jún. 5. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert hozzámentem egy finn férfihoz, a családom pedig nem szereti a külföldieket.

Tehát Kimiért szakítottam meg a kapcsolatot a családdal.

2017. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elviselhetetlen természetük miatt, ők tipikus white trash réteg voltak, én pedig bár ebbe születtem és ebben is nőttem fel, de egyáltalán nem voltam ilyen és nem is tudtam az lenni. Így hát elhúztam, mint a vadlibák.
2017. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi megszakítottuk a kapcsolatot a mamámal,papámal,bátyámmal.Nem én miattam.A szüleim hülyék
2017. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert egész gyerekkoromban bántalmaztak fizikailag és lelkileg is.

Nekem mindig a barátaim voltak a családom. Pusztán távolság miatt pedig még nem szakadt meg senkivel a kapcsolatom, évek óta többezer kilométer van köztem és a legközelebbi barátaim között, de a barátságunk megmaradt, csak átalakult a dinamikája.

2017. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!