Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék megunt, használt...

Hol tudnék megunt, használt ruhát szerezni ingyen vagy olcsón?

Figyelt kérdés
Van aki ingyen odaadja,vagy odaszokrta adni rászorulóknak?
2010. máj. 18. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne.Sok helyen halottam hogy rászorulok kaptak használt ruhát (gyermek)de én eddig mindig kimaradtam,pedig egyedül nevelem a kisfiamat.Még jelképes összeget is adnék érte.Bocsi hogy nem tudtam segíteni.
2010. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Én most akarok egy nagy zsák ruhát adni a máltai szeretet szolgálatnak. Szerintem ott lehet kérni.
2010. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vöröskereszt,Máltai Szeretetszolgálat
2010. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a védőnőmnek szoktam odaadni a kinőtt ruhákat, játékokat, és mindig megkérem, hogy annak adja, akinél úgy gondolja, a legjobb helyen lenne.
2010. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Turkálókba kilehet fogni nagyon jókat és olcsón. A multkor cipőket, kabátoka 500/db-ért vettünk!
2010. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha kisgyermeknek kell, akkor védőnő vagy gyermekorvos is tud segíteni, hogy hol kaphatsz. De menj be a körzeti családsegítőhöz és ha rászoruló vagy akkor ők is segítenek. Egyébként ne haragudj, de hogy lehet, hogy ruhára nincsen de internetre van pénz, az első hozzászólónak is? Semmi közöm hozzá bocsánat, csak ez feltűnt. Sok sikert.
2010. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két jobb anyagi helyzetben lévő barátnőm szokta odaadni azokat a ruhékat, amiket nem hordanak. Eleinte kínos volt, de már megszoktam. Kérdezz körben az ismerőseid között.

Aki szerint baj, hogy internetre van pénz: nekem pl. cafetériából ingyen van, de ha nem lenne, akkor is fizetném, mert így meg van oldva a szórakozás, nem kell tv, nem kell telefonálnom, mert tudok ímélt írni, plusz a munkámhoz is kell. A suliban kell az ügyintézéshez. Innen nézve már nem is olyan nagy kiadás...

2010. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értem valaki rászorult az nem rendelkezhet nettel?csak a tehetősnek lehet net hozzáférése?
2010. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
arra nem gondolsz,hogy melegétel utalványból is ki lehet fizetni?Férjem 4000ft értékbe kap,igy a net abból van fizetve.
2010. máj. 19. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:

ad6kap6


Nézz szét itt!

2010. máj. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!