Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elmentek nyaralni...

A szüleim elmentek nyaralni és nagyon félek egyedül itthon. Ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából vártam is, hogy ők kikapcsolódnak, én meg egy kicsit egyedül leszek, de ez nem olyan jó mint gondoltam. Sőt, szörnyű. Tegnap volt az első ejszakam egyedül és panikrohamot kaptam, hogy bejön valaki, hogy történik valami pl velem és senki nem tud segíteni, a paranormális dolgoktól is nagyon félek, pedig nem is hiszek bennük. Legalábbis eddig nem hittem. Most, hogy közeledik az este megint teljesen kivagyok. Még 3 ejszakat lesznek távol ezen kivul. Nappal jobb mert elfoglalom magam,megyek ide-oda stb. De este félek. Tudom, hogy ez tök beteges. Nem is gondoltam, hogy ez lesz. 19/L
2017. jún. 21. 20:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
Átérzem, teljesen ilyen vagyok! Nem tudod áthívni valamelyik barátnődet ottaludni? Vagy valakihez elmenni? Esetleg hagyj égve lámpákat én menjen a tv amíg el nem alszol
2017. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
97%
Szia, esetleg ha van lehetőséged hívd át a barátaidat és akkor már nem leszel egyedül, de ha nem teheted meg és mindenképpen egyedül kell lenned, akkor nézz videókat akár este is higy elterelje valami a figyelmedet és ne gondolj a rossz dolgokra. Remélem tudtam valamit segíteni
2017. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
56%

Hivd oda a barátodat vagy a fiudat }:)

De ha nem akkor hadj a TV-t bekapcsolva vagy a villanyt. Inkább a TV mert annak van hangja. Vagy ne aludj ell.

2017. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Égjen mindig valahol egy lámpa halványan, csak hogy mindenki lássa, hogy nem üres a ház.

Egyébként egyáltalán nem kell félned. Ha megnyugtat, írj üzenetet a szüleidnek, beszélj velük este elalvás előtt.

Egyébként érdekes vagy, más lány ilyenkor folyamatosan bulizna, te meg otthon rettegsz. Sajnállak, de szedd össze magad, nagy lány vagy már :)

2017. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg! Senki sem fog bemenni, egész éjszaka ketten lesztek otthon ;)
2017. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem tudok athivni most senkit. Hétvégén lesz egy kisebb összejövetel nálunk barátokkal. Szóval akkor este van aki maradni is fog . Nem tudok másra gondolni, csak horrorfilmekre stb. Pedig már rég nem néztem
2017. jún. 21. 20:24
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Légy énekesnő, az megnyugtat!!! :D



....ha egyedül vagyok itthon akkor zene bekapcs, fakanál, vagy távirányító elő és koncertet tartok a kutyáknak :D

2017. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es válaszoló, bevettem egy jót :D
2017. jún. 21. 20:32
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

19 éves vagy, nem 10! Nőj fel, az ég áldjon meg, mi lesz, ha külön költözöl? :)


Tudom, hogy furcsa és rossz, de én imádtam egyedül lenni.

Filmezz, rendelj pizzát, olvass, hallgass zenét, maszturbálj...

2017. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

És akkor engem folyamatosan hūlyének néztek, hogy miért nem néztem soha horror filmeket... na éppen ezért.

Én amikor egyedül vagyok, akkor mindig zenét hallgatok.... youtubról meditációs zenét.... hamar elalszok :)

Töltsd a nappalt aktívan, és kellően lefáradsz, hogy ne agyalj, hanem hamar elaludj.

2017. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!