Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem már kifejezetten irritál...

Engem már kifejezetten irritál, hogy ebben a kategóriában minden harmadik fő kérdésben szerepel a "jogos? , jogosan? " szóhasználat. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Most is végignéztem az első oldalt, kb. 5-ször láttam. Valaki elkezdte (nem is olyan rég), most meg szinte divat lett. :) Falra mászok tőle. Eleve nem jogos, ha már így teszik fel a kérdést, de megerősítést várnak. Sokszor elmegy a kedvem a válaszadástól.

2017. jún. 28. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is így volt. Én írtam múltkor egy válaszhoz, hogy betiltatnám itt ezt a mondatkezdést. Rosszabb, mint a "lehetek terhes, ha....."
2017. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Jogos az indulatod!:) + engem még az "ez normális" is zavar (miközben pontosan tudja az álkérdező,hogy abnormális dologról fog írni:)
2017. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavar egyáltalán. Ilyen apróságokon szerintem te se bosszankodj : )
2017. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
"Jogos", "szerintetek kinek van igaza", "normális-e". Ezek a kedvencek.
2017. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A kulcsszavaknál jogos,jogosan-t írtam be, nem tudom, miért jog jelent meg. :)


Hát igen, a többi hirtelen nem jutott eszembe, mert van még ilyen "sablon szó" bőven.

2017. jún. 28. 18:07
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, a jog az legalább - adott helyen és időben - egy megfogható, objektív dolog... ilyen módon ez a szóhasználat legfeljebb értelmetlen az esetek nagy százalékában... "jogos-e, hogy a nővérem kutyája sandán néz rám":)

Az én kedvencem a "normális-e" - könyörgöm, milyen normarendszer szerint, kinek a normái szerint?

2017. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
2-es, azt pont láttam, kaptál is egy lájkot tőlem. :)
2017. jún. 28. 18:16
 8/23 A kérdező kommentje:

Bocs, 1-esnek szólt az előző válaszom, nem a 2-esnek.


Igen, valóban, a jogos-e a helyes, de azt itt nem használják. Azért írtam jogos,jogosan-t. Ha nem ismeri fel a rendszer, akkor szürkén jelenne meg. De ez most mellékes. :)

2017. jún. 28. 18:20
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Mivel a kérdések 90%-át ugyanaz a 3 ember írja, ezért találkozunk ugyanazzal a szóhasználattal, stílussal.

Én már az első két sor után tudom, hogy melyik a kamu, azokkal már nem is foglalkozom tovább.

Ilyen a "jogos" is.

2017. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen, a kamukérdéseket én is messziről kiszúrom. Az volt a legjobb, amikor addig volt nagy szája a kérdezőnek valamelyik nap DNS-tesztes témában, amikor egymás mellé másoltam neki a totál ellentmondásos válaszait. Annyit írt még, jól van, akkor törlöm a kérdésem.

A lüke azt nem tudta ezek szerint, hogy kérdést ő nem törölhet, max. a listájából. Ő nem látja, de mindenki más igen. Nem jelentettem, de rövid időn belül eltűnt a kérdése, azaz törölték az adminok.

Már eldönteni se tudja az ember, ki van tényleg bajban, és ki szórakozik.

2017. jún. 28. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!