Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel? Sokan...

Egyetértetek ezzel? Sokan azért nem akarnak házasságot, gyereket mert nem találják meg azt az embert akibe szerelmesek lehetnének és viszont. Ezért bújnak a "nem akarok gyereket, párt" szöveg mögé.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ezzel megbántani senkit, csak feltűnő, hogy milyen sok kérdésnél olvasható, hogy egyedül szeretnének lenni.
2017. júl. 7. 14:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Sokan meg azért nem akarnak házasságot, mert nem akarnak párt, meg gyereket. Ez nem kifogás, nem mindenkinek hiányzik hogy másokhoz alkalmazkodjon, feladja önmagát.
2017. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Meg olyan is van,hogy szeretne csak "normális" párt nem talál...
2017. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%

Sokan azért nem akarnak gyereket, mert halvány lila gőzük nincs a gyereknevelésről, csak olvastak pár rossz sztorit és levonták a rossz tanulságot.

Ha nem akarsz gyereket az jó, de ne dumálj hülyeséget a gyereknevelésről, mert FINGOD SINCS RÓLA. Azért, mert néhány embernek nem jött be a dolog, másnak még ez élete legjobb döntése. Nekem is.

2017. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Ez rendben is van, de ettől még nem kell hogy mindenki akarjon gyereket. És nem is alkalmas mindenki arra hogy gyereket neveljen.
2017. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Én is csak annak szólok be, aki osztja az észt a gyereknevelésről, miközben gyereke sincs.

Ha valaki önelhatározásból nem akar, szíve joga. A munkatársam se akar, de nem is szólogat be mellé a gyerekvállalóknak, hogy de szar nekünk, nincs szabadidőnk és hasonlók.

2017. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Na igen.. ebben teljesen egyet kell értsek. Nekem magamnak nincs gyermekem, nem is akarok, de azt látom hogy a nővérem mennyire szereti a sajátjait, és mennyi örömöt okoznak neki a gyerkőcei.
2017. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor itt mi is a kérdés?
2017. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Biztos van ilyen is, ahogy olyan is akinek nem lehet gyereke és inkább ezt mondja.

Senkinek semmi joga ebbe beleszólni.

Vannak akik nem akarnak gyereket ezt el kell fogadni. Szerintem semmi gond nincs ezzel. Valaki a kutyákat nem szereti, valaki a pókokat, valaki a gyerekeket.

Úgy is lehet teljes-tartalmas életet leélni ha nincs az embernek gyereke. Ennyi.

És anyaként gondolom így.

2017. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Én azért nem fogok megházasodni és azért nem akarok gyereket, mert egyedül sokkal kényelmesebb és jobb az élet, nem tudnám magam úgy elkébzelni hogy szinte folyamatosan más emberek társaságában vagyok. De természetesen ez csak az én véleményem, tiszteletben tartom ha valaki másképp gondolkodik.
2017. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Vannak olyan emberek, akiknek nem való a párkapcsolat sem. Jól elvannak egymaguk. Ettől még lehet egy ember kifejezetten jó társasági ember, csak egyszerűen a kötöttséget nem vállalják, amivel egy kapcsolat/házasság/gyerek jár. Elvannak az alkalmi partnerekkel, vagy akár anélkül is. Nem mindenki vágyik a hagyományos, társadalom által normálisnak tartott úton járni.

Nincs ezzel baj, nem kell a miértjeit keresni, csak elfogadni.

2017. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!