Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e az igaz szerelembe...

Van e az igaz szerelembe visszatartó erő?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy szeretsz egy embert aki a te felfogásodnak szöges ellentéte, ugyanakkor mindenben jól megértitek egymást, még akkor is ha sok ellentét feszül köztetek? Vagyis etnikai, kultúrális különbözőségek vannak köztetek, vagy olyan bűne van, ami az emberek szemébe megvetendő.

Hogy döntenél, döntöttél? Szívedre hallgattál vagy az eszedre?


2010. máj. 21. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hosszú távon mindig az a jó, ha az ember tud és akar az eszére hallgatni
2010. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Halhass a szívedre. Tegyél eszed szerint.
2010. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Hosszú távon nem működőképes egy olyan kapcsolat, ahol a két ember világról alkotott felfogása egymás szöges ellentéte.
2010. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Húsz éve szerelemben élek a férjemmel. Én nagyvárosban nőttem, élek, felsőfokú végzettséggel vezető beosztásban dolgozom. Férjem 1000 fős kisfaluból jött, végletekig egyszerű ember, nem igazán tudja kifejezni önmagát, nem tanult, de dolgozott mindig. Mindenki óvott ettől a kapcsolattól, hogy nem hozzám illik, nem fogunk tudni még beszélgetni sem. Működik a dolog, imádom, rajta is ezt látom, minket az ég rendelt egymásnak.


Az én szavazatom nem az ész, hanem az érzelem.

2010. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ami a legfontosabb, hogy helyén legyenek a szerepek. Mindegy, milyen különbségek vannak, ha egy izzig-vérig férfi kerül egy egészséges gondolkodású nő mellé, akkor ott genetikailag összetart a vonzalom. Nálunk ez nagyon működik.
2010. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te felfogásod szöges ellentéte, akkor hogy értitek meg egymást? Nem túl nagy ellentmondás ez?

Vagy egymáshoz idomulnak, de akkor hol a szöges ellentét?

2010. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elõször hallgass az eszedre és utàna kövesd az érzelmek ùtjàt.Az ész gondolkodàsa sohasem csap be àltalàban,de a sziv dobbanàsa félrevezethet.Maga az ember lényét fogadd el.
2010. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jájj, ez húzós. Én azért végiggondolnám ezt alaposan, de szerintem te is így vagy ezzel, különben a kérdésed nem lenne itt. Szüleidet is kérdezd meg ha jó a kapcsolatod velük, ők általában jól látják a helyzetet.
2010. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt tedd, ahogy neked jó. Ha vele akarsz lenni, akkor túl lehet ezeken lépni. De elbizonytalanodtál, úgy látom, hogy feltetted a kérdést.
2010. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok olyan emberbe beleszeretni aki nem érti az elveim, vagy teljesen az ellentétem, tehát az elveimnek is az ellentéte. De amúgy engem kicsit sem érdekel hogy más mit gondol.
2010. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!