Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig minden pasimmal úgy...

Eddig minden pasimmal úgy váltunk el, hogy haragudtunk egymásra. És mindegyik lek*rvázott stb. Nemtudom hol rontom el. Pedig én teljesen normális vagyok. : / nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

ha ilyen természetű a pasi, hogy hajlamos a nőket leku.rvázni, ha nem tetszik neki valami, akkor szinte borítékolható, hogy rád is azt fogja mondani, ha szakításra kerül a sor.

szerintem nem rontottál el semmit, hacsak nem provokáltad ki a veszekedést.


én még nem jártam így, nem volt olyan barátom, aki így beszélt volna egy nőről. inkább a csendesebb, jószívű, udvarias fiúkat szeretem.

egyszer volt, hogy udvarolt nekem egy srác, aztán meghallottam, hogy hogy beszél egyes nőkről. pl. egy bolti eladóra is azt mondta, hogy k..

ezek után pláne nem volt esélye.


te se állj szóba olyanokkal, akik csúnyán beszélnek, akkor nem jársz így akkor sem, ha veszekedéssel zárul a kapcsolat.

2010. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nics veled semmi baj a legtöbb szakítás durva és úgy ér véget hogy kigyót békát kiabáltok egymásra.

Sajnos ennél lesz rosszabb is de te ne hibáztasd magad.

2010. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőre azt a legkönnyebb mondani, hogy ká! Ha van alapja, ha nincs, ez sajnos aki mondja, azt minősíti. Ne keseregjél ilyen durva kijelentéseken. Örülj annak, hogy a pasid volt, nem az élettársad, vagy a férjed.
2010. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó válaszokat kaptál. Gondolkozz el rajta, hogy milyen pasit szeretnél, és aszerint keress. Járjál olyan helyekre, ahol finom beszédű, szelíd emberek vannak. (Pl. én most egy "Komolyzenei Klub"-ba járok.)Lehet szinház, sport, nyelvtanfolyam, természetjáró, stb. Meg aztán neked is olyannak kell lenni, hogy aki rád néz, vagy beszél veled, lássa a színvonalat.

Azon kívül tanuld meg az agresszió mentes kommunikációt. Vagyis úgy vitázni, hogy közben nem bántod meg a másikat. Mert tudod, akit megbántasz, az visszabánt, de kétszer vagy tízszer durvábban.

Kell az empátia. Ez azt jelenti, hogy beleéled magad a másik ember helyzetébe, szinte érzed, amit ő érez, szinte tudod előre, hogy mit fog válaszolni, mert te is ugynazt válaszolnád.

Esetleg nézz szét itt, ügyes kis tanító szövegek, rövidek, viccesek, jók. [link]


esetleg itt: [link]

2010. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó jó a link amit beirtál =).

Amúgy kérdező én úgy minden exemmel jóbba lettem,de csak miután egy idő eltelt.Sajna szakitásnál általába még sok a seb akkor egy idegi hanyagoljuk egymást,de később mindegyikkel egész jó viszony alakult ki.Lehet nálatok is csak idő kell .

2010. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hmmm
2010. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van.
2010. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!