Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy elválta...

Hogy fogadjam el, hogy elváltak szüleim?

Figyelt kérdés
Mindenki előtt erősnek mutatom magam, de ha egyedül vagyok, akkor gyakran sírok. Nincs, akivel meg tudnám beszélni ezt a dolgot. 16L
2017. júl. 19. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid nincsenek, esetleg nagyszülők? Ha csak kiírnád magadból a problémát, azt nekem is leírhatod privátban:)
2017. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha sokat vitatkoztak, akkor lehet, hogy jobb megoldás különválni, gondolj erre.

(Tehát ha együtt maradtak volna, lehet állandósult volna a veszekedés stb otthon, ami akár sulyosabbá is válhat!)

2017. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
68%

Szia,elsősorban ne sírj mert már nemtudsz rajta változtani.

Nekemis elváltak a szüleim én és 2 testvérem anyuval maradtunk.

Még a napra is emlékszem amikor anya kirakta apámat pont aznap ballagtam le oviból,és odais részegen jött el. Beégette a családot mindenki előtt majd mikor hazajöttünk megvert itthon mindenkit..Ezután rakta ki anyám.

Mára már így 15 év elteltével sok dolog változott apám nem iszik,újranősült,boldog

miis megvagyunk a kapcsolatot tartjuk és tartani is fogjuk:)

szóval tudom hogy rossz érzés de ne rágódj rajta mert nemfog változni már.

Kitartás

21F

2017. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én is ebben a helyzetben voltam, és én is 16 voltam. A mai napig tudok sírni emiatt, fáj a változás annak ellenére is, hogy jobb így. Idő kell hozzá hogy elfogadd, nekem kb fél év volt. Ha szeretnél beszélni róla nyugodtan írj :)
2017. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem októberben váltak el a szüleim. Eleinte én is sokat sírtam. A testvéremmel és anyával elköltöztünk egy apához közeli lakásba. Igazából apa sokat dolgozott és anyával voltunk mindig otthon. Meg sokat veszekedtek. Apával minden hétvégén találkozunk. És lehet hogy jobb így.

Szerintem beszéld meg a szüleiddel vagy a barátaiddal.

14/l

2017. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!