Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már előre rosszul vagyok, ha...

Már előre rosszul vagyok, ha a párom családjához kell mennünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen korlátolt emberekről van szó,akik ráadásul folyton a pénztárcánkban nyúlkálnak,pedig mindent mi teremtettünk magunknak. Elviselném azt az egy-egy napot,ha megyünk,de rányomja a bélyegét a mindennapjaimra.

23l


2017. júl. 21. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell menni? A férjem szüleit évente kétszer látom, pedig egy városban lakunk. Nem kötelezhet senki arra, hogy olyan emberek társaságában töltsem a szabadidőm, akik ki nem állatnak. Főleg anyósom szerint nem csinálok semmit sem jól : nem jól vasalok, nem jól mosom a fehér zoknikat :D főzni sem tudok... Stb. Szerencsére ezt férjem előtt hangoztatta, így férjem egyetért velem, miért kéne elviselnem. Eleinte sokat balhéztunk ez miatt, de akkor sem hagytam magam megalázni.
2017. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
*ki nem állhatnak
2017. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is falra másztam az ex családjától, 10/8 nem is mentem vele.

Minek, 2-3 nap totál gyomorgörcs a hülye vallásos szüleivel.


A párom családjához viszont nagyon szívesen megyek, mert normálisak és tök simán elbeszélgetünk bármiről. :)

2017. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vantel ***** válasza:
86%
Mondd el párodnak ,hogyan érzed magad és miért. Ha tényleg párod fogtok rá megoldást találni. Ha nem segít talán csak egy szexuális partner esetleg gazdasági társ.
2017. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Minek mész hozzájuk? Jogod van ahhoz, hogy többet az életben ne találkozz velük, ha nem akarsz. Nem ők a párod. A párod látogathatja, szeretheti őket, mert a szülei. De ebbe neked miért kellene részt venni? Nem értem az embereket, máshol is látom, hogy mérgező emberi kapcsolatokat erőltetnek. Minek tartja valaki az anyósáékkal a kapcsolatot, ha nem szeretik egymást? Kinek jó ez? Semmi közötök egymáshoz, ők nem tartoznak a te családodhoz. Ha a párod ezt nem tartja tiszteletben, akkor nem szeret téged. Viszont neked azt kell tiszteletben tartanod, hogy ő pedig szereti őket. Kölcsönös tisztelet, ennyi. Látogasssa a szüleit egyedül. Nem értem ez miért olyan ördögtől való dolog a társadalom szemében.
2017. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Minél ritkábban menjetek!

Ha beszólnak neked, ne hagyd magad, szólj vissza!

Én ott tartok, hogy már semmit se mer az anyósom mondani nekem.

2 diplomám, munkahelyem, normális életem van, neki meg alig jött össze valami az életben, egyértelmű, hogy irigy.

Eleinte megkérdezte, mit főztem, mit ettünk.. A 3. alkalommal erre a kérdésre azt válaszoltam, hogy miért akarja tudni??? És azt is hozzátettem, hogy maguk mit ettek ma?? Azóta nem kérdez ilyen baromságokat csak ritkán.

2017. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell menned? Főleg, ha nem akarsz?
2017. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Úristen 6-os válaszoló- azért mert megkérdezte mit ettetek, mit főztél attól még anyós nem a sátán. Nálunk is megkérdezi anyukám, anyósom is, de nem ugatom le a fejüket, hogy mi közük hozzá, hanem készséggel válaszolok, mert ez nem egy sértő kérdés- csak kíváncsi, tudod nők egymás közt szoktak ilyenről is társalogni.

Anyósodat jobban sajnálom, hogy ennyire öntelt, frusztrált menye van...

2017. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Ezt úgy érdemes kezelni, mint mikor, olyan területre mész ahol be kell oltatnod magad.


Az az előnyöd már megvan, hogy tudod mire számíthatsz párod szüleinél.


Mivel írod, hogy mindent magatoknak teremtetek elő, ezért nem vagytok tőlük függőviszonyban. Innentől vegyél fel egy félmosolyt és ne is figyelj arra, amit mondanak.


Legyél immunis a beszólásokra és na hagyd, hogy megfertőzzék a mindennapjaitokat a mérgező dumáikkal.

2017. júl. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne menj. Ennyi. Én se megyek. Párszor mentem ott a telefon neteztem nem beszéltem senkivel se, nem is volt miről sok sötét ember nem az én vilagom. Egy idő után látványosan felrevonultam telefonon netezni így kialakult hogy nem kell mennem. Párom megy holnap is én meg maradok itthon ez így teljesen tokeletes.
2017. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!