Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjuk meg a szülőknek?...

Hogy mondjuk meg a szülőknek? Ti voltatok hasonló/vagy ismertek olyat aki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
25 vagyok, párom 31. 12 hetes terhes vagyok. Szüleimnek a héten, páromék szüleinek ma mondtuk el a hírt. Szüleim örültek, párom szülei kiakadtak azon, hogy nincs még az életünk összekötve (áprilisban lenne), és hogy későn mondtuk el nekik a hírt. Mi nem éreztük későnek, még korainak is, vagy ezt mikor szokás elmondani? Meg manapság miért kötelező az esküvő a gyerek előtt? Eljegyezve el vagyok, fizetésünk jó, a babának minden meg tudnánk adni, de lehetséges, hogy az esküvő csúszik.
2017. júl. 22. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg eléggé régimódiak, de nincs veletek semmi probléma. Csak azzal foglalkozzatok, hogy nektek jó legyen és, hogy ti boldogok legyetek.
2017. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dzseri ***** válasza:
72%
szerintem nem követtetek el hibát
2017. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is voltak megjegyzések, hogy akkor most gyorsan összeházasodunk előtte?

De megértettékl hogy nem, mert nem szeretnék esküvőt sem terhesen, sem kisbabával. Szóval csúszik a dolog, de mi nem bánjuk, nagyon örülünk a csöppségnek.

2017. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
58%
Amúgy pont hogy a 12. hét után szokták elmondani. Egyáltalán nem kötelező a gyors esküvő a gyerek miatt, nekem ez amúgy is mindig úgy jött le hogy ilyen kényszermegoldás, ha már ott a gyerek. Apuka aláírja az apasági nyilatkozatot a kórházban és kész. Az esküvőt meg megtartjátok, amikor jónak érzitek. A nagyszülők meg többnyire úgyis elkezdenek majd nyáladzani ha meglesz a baba.
2017. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Ti örültök a Babynek ne foglalkozzatok mások véleményével. Mi most várjuk 2. Manót nem tudjuk hány hetes mert petezsákot lát a doki 2 hét múlva kell vissza mennem de a vőlegényemen kívül még senki nem tud róla. Mostmár Ti is tudjátok. :D És szeptemberben lesz az esküvőnk. :) Gratulálok és mindent jól csináltok nyugi. :)
2017. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a szülők véleményével egyáltalán nem foglalkoznék. Ha haragszanak ha nem. + ha a segítségük sem kell mert megvagyunk akkor aztán meg mégúgyse! Ha megharagudnának ha nem akkor is lenne gyerekem ha egyszer már megvan :) Gratulálok nektek! De mint minden hozzászólásomhkz ide is beleírom 17 éves fiú vagyok ,csak kicsit felnőttes gondolkodással !! :)
2017. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!