Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss házas vagyok a feleségem...

Friss házas vagyok a feleségemnek zöldkártyája van akkor erre most már én is jogosult vagyok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ügyes vagy, sokan szeretnének zöldkártyáért nősülni.
2017. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy jogosult egyelore.

A felesegednek eloszor allampolgarsagot kell szereznie, ami akkor lehetseges, ha a VEGLEGES zoldkartyajat tobb, mint 5 evvel ezelott kapta meg. Az allampolgarsagi esku masnapjan be lehet adni a kervenyt a te zoldkartyadra. Az atfutasi ido allamonkent kulonbozo, de a feleseged allampolgarsagi ceremoniaja a kerveny beadasatol szamitott 4-9 honap, a te ideiglenes zoldkartyad megkapasaig tovabbi 5-9 honap, a te vegleges zoldkartyad megszerzese - amennyiben nem valtok el addig - ujabb ket ev.

2017. júl. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, ha a feleseged az o zoldkartyajat hazassag utjan szerezte, akkor a biztonsag kedveert fogadjatok ugyvedet, ami nagyon megdragitja ugyan az egesz procedurat, de nagyobb az esely arra, hogy sikeres lesz az interjutok. Nagyon meg szoktak szivatni az egynel tobbszor hazasulokat, amikor zoldkartyas hazassagrol van szo.
2017. júl. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jogosult. Csatlakozom az elöttem szólóhoz.
2017. júl. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!