Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az anyámnak,...

Hogy mondjam el az anyámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy mikor és hogyan tudnám neki ezt elmondani, mert õ nagyon homofób és mindig van valami megjegyzése a melegekre... És félek elmondani neki.

Köszönöm a válaszokat elõre is. 16/f


2017. júl. 24. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
mi lett ezzel a világgal
2017. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Ha homofób, akkor szerintem sehogy. Őszinte ember vagyok, véleményem is van, de nem vagyok mazochista...

Nem tragédia, ha nem tudja meg, amíg (lehetőleg nem nagyon-nagyon sokáig) még vele laksz.

2017. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem mondd el meg neki, de ha neked lennek, akkor neha mikor szoba kerul a tema, akkor rakerdeznek "anya miert utalod a melegeket ennyire?" vagy "szoval akkor ha en veletlenul meleg lennek akkor engem is gyulolnel?"

Aztan a valasztol fuggoen latod majd mit tegyel.

2017. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
73%

Nem értem miért kell rögtön bunkónak lenni, kedves előttem válaszolók...

Sajnos nem tudok jó tanáccsal szolgálni,hogy hogyan mondd el (gyorsan ess túl rajta), viszont szerintem anyukád,reakciójától függetlenül előbb vagy utóbb megbékél majd a szituációval, elvégre nyilván anyaként fontos Neki a Te boldogságod.

Őszintén drukkolok Neked!

2017. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy nem vicces hogy itt ezen az oldalon az osszes melegnek homofób ők a szulei? 😂😂😂😂
2017. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
#8 Erre van a GYIK...gondolkozz már...
2017. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Az első válaszolókból sajnos arra következtetek,hogy kezd kiürülni az ország,és a rosszabb fele marad itt nálunk.

Sok homofób,proli ember,akikből majd 40 évesen alkesz szülő lesz.


Én inkább erre mondanám,hogy hová tart ez az ország?

2017. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Van olyan, hogy valaki csak addig nagy homofób, amíg nem a saját gyerekéről van szó, mert akkor kénytelen megismerni közelebbről is, hogy ez mit jelent. Idegenek ellen mindig könnyű gyűlölködni, főleg ha valakinek a gyűlölködés szükséges a napi frusztrációja csökkentéséhez.

Alapvetően a kapcsolatotoktól függ. Ha alapvetően jó a kapcsolatotok, és szeret téged, akkor kénytelen lesz leszámolni a homofóbiájával.

2017. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

nem muszáj elmondani neki, senkinek se muszáj. én se mondom el anyámnak, mert tudom hogy csak csúnyákat mondana és semmi jó nem lenne belőle. ha félsz vagy úgy érzed hogy anyukád bántana, akkor ne mondd el neki

tudom hogy nagyon szar ezt hallgatni amikor a saját szülőd homofób dolgokat mond (amikor a híradóban volt a pride, anyám és nagynéném kórusban mondták, inkább kimentem), de már csak pár évig kell kibírni

2017. júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Én akkor jelentettem be, amikor már egy éve együtt voltam a párommal, és már ismerték, és szerették is a "barátnőmet". (Baráti barátnőnek hitték, csak... Csak olyan bonyolult, hogy ennek a "barát/barátnőnek" nem egyértelmű a jelentése :D )


Elhitték (hogy ne hitték volna el, mikor gyerekkorom óta elég szembetűnő jelek voltak erre?...), különösebben nem rázta meg őket. De így, hogy látták, hogy komolyan gondolom a dolgot, és nem csak "divatból" vagyok ilyen, sokkal könnyebben elfogadták.

2017. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!