Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, van olyan,...

Mit gondoltok, van olyan, hogy valaki megcsalás után döbben rá, hogy mégis nagyon szereti a feleségét/ barátnőjét, férjét/barátját?

Figyelt kérdés
Nekem annyira abszurd, addig nem jut eszébe amíg szeretőt tart, vagy lefekszik valakivel, hogy van valakim, és nagyon szeretem?
2017. júl. 27. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Eső után köpönyeg. Egyébként meg ilyen nincs. Olyan van, hogy a csalót kivágja a párja, hogy a lába nem éri a földet és akkor jön a nagy rádöbbenés, hogy jajj de mégis így meg úgy szereti. Főleg ha közben a szeretőnek sem kell állandóra és akkor két szék között a földön találja magát.
2017. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Gyenge kamu, hogy utána megpróbálják kimagyarázni magukat mások, és saját maguk előtt. Ki kell röhögni az ilyet, aztán elfelejteni. :D
2017. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Mondok jobbat: Az én exem, mikor kiderült hogy megcsalt azt akarta beadni, hogy csak azért tette, hogy tanuljon és ezzel nekem jobb legyen az ágyban...
2017. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Olyan van, hogy csak akkor döbben rá, hogy elveszíti.

A többség abban a hitben kefél félre, hogy sose fog lebukni, addig is egyszerre mindkettőt élvezheti.


Olyan van, hogy a lebukáskor jön rá, hogy elvesztette a kapcsolatot, és nem fog megbocsátani. Az nem mentség, hogy a másik nem jelent semmit, és őt szereti.

2017. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Két ilyen esetről is tudok.


Az egyik próbál mindent megtenni, hogy a kapcsolatuk a régi legyen, állítólag tényleg látszik rajt, mennyire bánja.


A másik meg, hogy valami zavarból csalta meg, emlékeztette a másik nő valakire, és azt pótolta vele, ezért kérdeztem meg, körülbelül ha van is ilyen 1000-ből 1 max

2017. júl. 27. 16:25
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Erre van egy nagyszerű irodalmi példa - A lét elviselhetetlen könnyűsége. Milan Kundera regényégen a főhős mániákusan, függőségszerűen csalja meg új-neurózissal mindig mással, az egyetlen lényt, akit egyedül szeret.

Nagy szenvedést okoz magának is ezzel. A regény jó lélekrajz.

2017. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom róla, hogy nagy kamu.

Akit szeret az ember, azt nem csalja meg.

Ha megbánja, az azért van, mert nem akarja elveszteni a biztonságot, azt, hogy ki van szolgálva, ki van nyalva a s...e, elé van rakva a kaja, meg ugye a vagyon felezése sem egy kellemes dolog.

2017. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sokat olvasok, de ilyet nem bírnék, ideges leszek, ha van valamilyen könyv, és abba megcsalásról olvasok, vagy turpisságról ...
2017. júl. 27. 16:30
 9/15 A kérdező kommentje:

Volt barátom megcsalt, több mint 7 hónap után is megkeres, hogy hiányzom neki, pedig távkapcsolat volt, és soha semmi olyan nem volt, ami anyagit vagy akármit jelentene.

Azóta van párom, de érdekes ő is, hogy 7 hónap telt el, ő csalt meg, és még nem jutott túl, és ha alkalma van megkeres, szánalmas is, és érdekes is

2017. júl. 27. 16:32
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

"A kérdező kommentje:


Volt barátom megcsalt, több mint 7 hónap után is megkeres, hogy hiányzom neki, pedig távkapcsolat volt,"


Hogy csalt meg? Másnak írt levelet?

2017. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!