Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegülés? Harmadik személy...

Elhidegülés? Harmadik személy megjelenése. Újrakezdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Élettársammal 17 évi együttélés után elhidegültünk.

Van két gyermekünk.

Mindkét gyermek születése után elég kemény mélypontokat éltünk át.

A számítógép lett a mellékállás a jó munkahely mellett nem az az apaság.Nehezen dolgoztam fel az elsőnél.A másodiknál már nem tudtam.

Kapcdolatunk sokszor egyoldalú volt főleg abból kifolyólag,hogy nárcisztikus jellem(nem személyiség zavar).

Ő sokat foglalkozott mindíg is a testével izmos jo genetikájú alkat.Én kerek idomú voltam mikor megismerkedtünk.Elkezdtem én is edzegetni mert mondogatta nekem milyen hasznos.Formálni akart.Majd mikor nem úgy alakultam jött a bizalmatlanság eljött elém az edzes után hogy járok e.

A testi dolgok es az ebből fakadó problémák mai napig jelen vannak.Főleg hogy megváltozott a testem szülések után.Mindíg meg lett jegyezve hogy mikor kezdek el edzeni stb.

A második gyerek utàn szinte csak a szgépnél ült munka után.Nehezen tudtam bevonni a teendőkbe.

Belefáradtam.Elhidegültünk.2- év sexmentes időszak és sok probléma utàn kértem hogy menjünk el párterápiára mert nem tudtuk lekommunikálni a problémákat.Nem kapta el a mentőövet.Sajnos a szeretet hiányt evésbe fojtottam.Meghíztam.Pszihológushoz kezdtem járni és életmódot váltottam.Ezt mem mondtam neki mert kizárólag magam miatt akartam fogyni végre és nem az ő nyomására.Sok veszekedés és provokáció után még akartam futni egy kört a páterápiával de elkéstem mert bejelentette hogy most elkezd talàlkozgatni valakivel.Tudomásul vettem de arra nem számítottam hogy ennyire nem képes már befelé lépni.Kifelé ment.Nagyon fájt.Tudom hibáinkat hogy mi vezetett idáig.Nagyon fájt.Főleg hogy ő úgy gondolta ezt az egèszet a szemem előtt rendezi.

Iszonyat volt látni hogy kirittyenti magát és megy a nőhöz.

Azt mondtam hogy akármennyire is távol kerültünk egymástól ezt nem fogom végig aszisztálni.

Megbeszéltük hogy két hónapig külön élünk.

Közben elkezdtem mozogni újra.Leadtam 15 kilót.

Látta a változást és hogy kezdek visszatalálni önmagamhoz.Vissza akar jönni.Sajnos volt hazugság mikor kérdeztem hogy van e még a nő és hogy szerelmes e.azt mondta nem voltam szerelmes.ennek ellenére a biztonsági öv a nő parfümjétől bűzlött.Megnéztrm a telefonját nyaralásunk közben és végig bájologták a nyaralásunkat.Bizalmam 0.

Ujra akarja kezdeni de nem bízom benne és nem tudom feldolgozno hogy más nővel volt együtt minden mélységben.De főleg az a legrosszabb hogynem tudom magam túltenni rajta hogy kívül keteste a megoldást.

Ha beszélünk róla teljesen úgy látja hogy ő ezt jól tette még a hátfájása is elmúlt.

Ha beszélni akarok erről a hármasról azt mondja ne hozzam fel a múltat mert így nem lehet újra kezdeni.Tudom ki az a nő.fiatalabb.egy gramm zsír nincs rajta és szilikon cicik.

Önbizalmam a béka segge alatt.Szeretem de nem tudom elképzelni az intom együttlétet mert csak őt látom a nővel a legintomebb helyzetekben.

Párterápiát most sem akar de haza akar jönni és mem akar engem elveszíteni.

Ilyen bizonytalan még sosem voltam életemben.

Sajnos mikor az első gyerkőccel voltam terhes akkor is kifelé oldotta meg a bánatát.Úgy érzem mem tudom túltenni magam ezen az egészen és a tedtem miatt is el vagyok keseredve.Elvárja hogy fogyjak és nő legyek.Neki szép izmos a teste.Elképzelem hogy együtt vagyunk és dícsérem a testét hogy milyrn szép.Ő hogy fog dícsérno engem?Hogy szép az arcod?Szeretném ha elfogadna mert mindíg is ilyen alkat voltam.leszámítva a hízást a magányban.

Úgy érzem beleőrülök.

Volt már valaki hasonló helyzetben?Köszönöm!


2017. júl. 30. 01:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%
Ha van lehetőséged rá (elég pénz, munka, lakás), szerintem most azonnal hagy őt ott. Tönkreteszi az önbecsülésedet, nem szeret, másokkal találkozhat, folyamatosan az alakoddal basztat (bocs a csúnya szóért). Senki sem érdekli ezt, neked is jár a boldogság. Nehéz lesz, de szerintem megéri.
2017. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
Bocs az elírásokért, de a telefonom automatikusan kijavítja (az első vagyok)
2017. júl. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Igen, igaza van az első hozzászólónak. Biztosan nagyon nehéz lesz, de önmagad érdekében ne engedd be többet az életedbe. Az életben annyi minden boldogság van, ezzel a férfival le kell rendezned végleg a dolgot. Szerintem még nagyon fiatal vagy, rád találhat még valakik, aki úgy szeret, és elfogad, ahogy vagy. Másrészt sokkal kiegyensúlyozottabb lehetnél, ha nem lennél párkapcsolat függő. Annyi minden van az életben, amihez nem kell férfi, férj! Találd meg önmagad azt kívánom és legyen szenvedélyed, ami boldoggá tesz.
2017. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Végigolvasva első gondolatom:Menekülj,lépj ki ebből a megalázó kapcsolatból!Ez a férfi játszik veled,kötélen rángat!Tudod miért?Mert hagyod! Kell ez neked?Ezen gondolkozz el!
2017. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

és látod, hiába a szép teste, miközben egy paraszt.

én ugyan csak 25 éves vagyok, nincs gyerekem sem. én is husis vagyok, ilyen is voltam mindig. volt egy párom 8 évig. utolsó évben végig csesztetett hogy fogyjak le, akkor már csalt...

önbizalmam azóta sincs, bánom hogy nem hagytam el előbb.

vissza ne fogadd!! ezerszer különbet találsz nála!!!

2017. júl. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez a fickó egy igazi agyhalott, csak a külső számít neki.

plusz egy féreg, aki megcsal.

Miért is akarod visszafogadni? Mazochista vagy?

Komolyan nem értem az ilyen embereket...Nem is tetszel neki, nem vagy az esete, ezért tönkreteszi az önbecsülésed! Én pl. kövér vagyok, nem kicsit. A férjem viszont mindig elmondja, hogy milyen szép vagyok, és közben szerelmesen néz rám! A botsáska nőkön röhög, hogy milyen gebék! Ha más nőtől kellene féltenem, az max. egy másik husis nő lenne, mert neki ilyen az ízlése. Te még meddig akarod szívatni magad? Miért nem keresel olyasvalakit, akinek te tetszel?

2017. júl. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

nem igazán értelek.

eléggé egyértelmű,hogy mi volt a kiváltó.

a férjednek az egészséges test tetszik nőben,te meg direkt tömted magad,hogy csak azért se legyen meg az öröme és ne kívánjon téged.

aztán amikor elhagy akkor meg formába hozod magad.

vagyis a leírtak alapján részben te üldözted el.


a sportos férjed mellett aki valószínűleg a táplálkozást is keni vágja meg nehogymár ilyen maszlagot írjál,hogy ilyen alkat vagy.

szerintem pontosan tudod,hogy a szénhidrát többlet és a kalória pluszos táplálkozás okoz elhízást.

mert most ezen a dolgon mit tudna segíteni a párterápia?Nem kívánom a kövér feleségem testét.

ezen max egy személyi edző tudna segíteni,meg az igényszint növekedése.


egyébként bocs ha sértő voltam,csak egyszer nekem is volt egy hasonló csajom,akit próbáltam alakítgatni edzéssel,étrenddel és akkor döbbentem rá,hogy olyat kell választani aki kész van és nem kell alakítani,meg alap igényszintre figyelmeztetni,mint az elhízás és az egészség,hanem olyat kell akinek alap természete,hogy neki is fontosak ezek.

2017. júl. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
#7 A sztereotípia,hogy a gyúrós edzés-mániás pasik buták,mint a pics@,a magad fajták miatt alakult ki.
2017. júl. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Te is a naiv szerelmes nők táborát erősíted.Elgondolkodtató, hogy miért szültél még egy gyereket, holott láttad milyen viselkedést tanúsított az első után is.Kikellene már törölni a nők fejéből azt a maszlagot, hogy majd a több gyerek születése után megváltozik a pasi.Nem fog.Ti már az első után sem illettetek össze.Erre bevállaltál másodikat is...Egy szar kapcsolat nem javul meg ilyenektől.Láthatod hova vezetett a naivságod.Ez a pasi egoista, önző és az átlagnál jóval felszinesebb.Ebből már jól nem tudsz kijönni, max.ha összeszeded magad és gyorsan lelépsz tőle.Újrakezdeni?Mit?A szart, a megalázást ismét?Nem szeret téged, max.a biztos pont lennél a hátralévő életedben számára.Sosem jelentenél ennél többet neki.Ő meg melletted nyíltan, titokban, ahogyan éppen úrikedve tartja, járna nőzni.Szerintem ne akarj így élni.A gyerekszülést, meg a majd értem megváltozik féle marhaságokat meg végleg iktasd ki a fejedből.Felnőtt ember senki kedvéért nem fogja magát átalakítani, megváltoztatni, csak, ha ő is akarja.És ez a kan nem akarja.
2017. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Ez annyira szomorú amikor ilyesmiért kell szólni a partnernek.Ez pont ugyan olyan,mint amikor heti egyszer fürdik valaki és szólni kell neki,hogy légyszíves tusolj már gyakrabban mert szagod van.Az elhízás pont ugyanez.Ilyen dolog miatt elmenni párkapcsolati tanácsadásra meg olyan,hogy pszichológus kisasszony kérjem győzze meg a férjem,hogy szeressen mosdatlanul büdösen is.Persze két gyerek mellett azért nem könnyű ezt aláírom,de az életkor előrehaladtával egyre kevesebb szénhidrát kell,nem pedig egyre több ezt nagyjából mindenki tudja már a mai világban.
2017. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!