Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is így van? Vagy épp...

Másoknál is így van? Vagy épp mások szerint sem egészen normális ez?

Figyelt kérdés

Biztosan hihetetlen, de nem tovább , csak az ételig terjed ki a kérdésem.

Hárman vagyunk, idősebb tesóm, én, és anyu.

Az nálunk a főtt kajára a szabály, hogy addig nem ehetek másodszor , amíg idősebb tesóm nem evett annyit amennyi neki jól esett, mert egyszer nem maradt neki amikor enni szeretett volna még, és ezért anyunak ezt elmondta, és ő kiakadt, hogy de én kétszer is ettem belőle, miért nem volt elég egyszer?

Innen jött ez, pont a tegnapi kajáról csúsztam le emiatt, mert keveset csinált anyu, és tesóm mindet megette egyedül.

Ugye nem csak szerintem abszurd ez?


17 vagyok nővérem 23

Az erre a válasz, hogy nekem ennyit sem kéne adniuk, mert még iskolába járok, nem dolgozok, ő meg dolgozik, és ad ebből a pénzből anyunak.

Én sem kapom meg a családi pótlékot, és a gyerektartást, az is valahova megy, akkor gondolom hozzájuk..


2017. júl. 30. 14:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
EZ MÁR DEBILSÉG
2017. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Tuti lelépnék onnan amint lehet aztán egyenek kedvükre. Ez elmebeteg "szokás".
2017. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Meg nekem így eléggé rossz is, néha látom, hogy anyu úgy párja is felpakol , mert, hogy közösen vették meg a kajának valót, de közbe mondjuk nekem csak 1 szelet rántott hús jutott az ebédből, közben látom tesóm még este is azt eszik
2017. júl. 30. 14:31
 4/26 A kérdező kommentje:
új*
2017. júl. 30. 14:31
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenkor kell azt csinálni hogy odamenni a hütőhöz és megenni a kajáját

Mikor pedig kérdezi, hogy hol van a kaja, akkor csak a gyomrodra mutatsz... (családunkba megtörtént)

2017. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
pfúúú,ez oltári bunkóság anyud részéről! Miért nem állt neki újból egy kaját összeütni? Én ezt nem bírnám elviselni,hogy egyik gyerekem eszik a másik csak nézi vagy neki nem jut! Minősíthetetlen!
2017. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek az előzőekkel.

Nálunk ez pont fordítva volt gyerekkoromban, és bárhova is megyek vendégségbe ahol van gyerek, mindenhol ezt látom. A legkisebb szed először és onnan megyünk a legidősebbig (nem szó szerint, de a gyerek az első).

Ennyi erővel fel is lehetne címkézve minden. Szerintem felháborító. :(

2017. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem tudok mit tenni.

Volt olyan, hogy valamit véletlen megettem, mert nem tudtam kié, és fél órás ordítás volt, és mintha valami nagy bajt csináltam volna, pedig csak annyit csináltam, hogy ettem, mert éhes voltam, és épp csak az volt , amit megtudtam volna enni, zsíros kenyéren kívül

2017. júl. 30. 14:52
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
No ez a nap kérdése. Anyud nagyon gáz(:
2017. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
:(
2017. júl. 30. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!