Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sértődöttsége? Érzéket...

Jogos a sértődöttsége? Érzéketlen lennék?

Figyelt kérdés

Én szoktam a férjem haját vágni, átlagos középen hosszabb, oldalt rövidebb, géppel.

Tegnap is így történt, de mondtam neki, hogy tök jól áll a rövidebb, vághatnánk most rövidebbre, próbálgattuk fokozatosan lejjebb menni és így lett a 6mm-15mm.

Bevágta a hisztit, hogy ő így ronda és hetekig ronda lesz...Duzzogott,hisztizett én próbáltam felvidítani, magyaráztam, hogy ez abszolút nem gond, nem áll rosszul stb. Erre bevágta magát a fürdőbe és hallottam a gépet zúgni, kérdeztem mit csinál, nem válaszolt egy kis idő után hallottam kétségbeesett káromkodást és a felkiáltást, hogy "**** meg belevágtam" . Szóval nem tudom mit akart "javítani" de nullással egy picike csíkot vágott oldalt a hajába - még az sem vészes, úgy néz ki, mint egy heg, de nem feltűnő és legalább egymagasnak kell vele lenni, hogy lásd (190cm).

Szüleimmel együtt mentünk koncertre, ahova képes volt egy ronda, kopott, teniszes baseball sapkában megjelenni, apám jó humorú ember, azonnal kikezdte, hogy fedett térben csak egyes vallásúak járnak és amúgy is nem kislány ő, hogy hisztizzen a haján, férfiként letolhatta volna az egészet rövidre és kész, visszanő és legalább szellőzik egyet a feje. Levette róla a sapit (de nekiadta). Egész este duzzogott és nem szólt senkihez... és otthon éjjel persze, megkaptam, hogy mennyire gonoszak vagyunk stb stb. Egy hatalmas veszekedés, amibe a múltból minden bele lett említve...


Én gondolom túl, hogy nem baj, ha tényleg letolnánk rövidre és kész?


Tényleg normális, hogy egy férfi ennyit sír a külsején?


Ma is baseball sapkában ment munkába, pedig naaagyon sokat lesz a tűző napon és nem lesz hajlandó levenni, nehogy mások kinevessék, hogy milyen csúnya a rövid haja - a munkája sportos, így nem para a sapka de belerohad a feje.


2017. aug. 1. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Húha... Talán csak nagyon érzékeny ember. De nem igazán jogos. Bár nem kellett volna rövidebbre vágnod a haját.
2017. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem inkább ő a nő a kapcsolatotokban. :D Amugy nem lehetett rossz passzban vagy ilyesmi? Még én se b*szom fel magam, ha rövidre vágják a hajam, pedig alig nő évente. Más indokot nem nagyon tudok erre mondani.
2017. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Minek erőltetsz valamit ha nem akarja,ezen van a lényeg nem csak a haján.Előfordulhat hogy másban se halgatsz rá ami vele kapcsolatos.Úgy érezheti hogy át akarod alakítani,lehet hogy jogosan.Azt írod hogy hisztizett hát ha nekem mobdanák ezt nagyon felb4sznám az agyam.Figyelj és halgass rá,ne hogy aztán legközelebb más nő vágja a haját.
2017. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom beleegyezett a rovidebbe es nem lefogva kényszerítetted, igaz?

Neked van egy második p*ncid😂.

2017. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg tőle, hogy biztos a haja a baj? Lehet, hogy más bántja, csak a haja volt az utolsó csepp a pohárban. Ha csak a haja a gond, akkor vagy nagyon hiú, vagy pedig nagyon önbizalomhiányos, és nem akarja, hogy megbámulják, rosszat mondjanak róla az emberek. Én ezekre tippelek :)
2017. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen, persze hogy belement 3mmesével lehet lépegetni.

Rettenetesen érzékeny, de őszintén ez a hiszti már nekem is sok volt, tényleg csak annyi a baj, hogy mások rondának fogják tartani.

Igen nagyon érzékeny és nagyon önbizalomhiányos.

Pedig aztán igazán nincs mire, döglenek utána a csajok.

Elfogultság nélkül egész jól néz ki, de sokszor úgy érzem, hogy nekem kell pátyolgatnom és tényleg ő a csaj a kapcsolatban, egyszerűen nem érzem át a bajt.

Nekem alapból derékig érő hajam volt,egyszer levágta a fodrász de valahogy nem tetszett végül addig vagdostuk, amíg nyakközépig nem ért és valahogy nem sírtam, pedig nem akartam ennyire rövid hajat. De még akkor sem, amikor másnap kiderült, hogy fele olyan hosszú, mint fodrász után, hiszen nekem göndör hajam van és és felgöndörödött és sok a forgóm is.. Addig a hosszú haj lehúzta egyenesre.

De még itt sem sírtam, lőttem egy selfit, megkértem az akkori barátomat, menjen le boltba hozzon hajvasalót és waxot :D

2017. aug. 1. 10:11
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Magyarul a közös döntés rosszul sikerült és rajtad (+ a családodon) veri el a port, egy nap hisztivel. Azért ezen gondolkozz el sztem, mi lesz itt ha valami nagyobb döntést fog megbánni?
2017. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És megjegyzem, hogy imádom rövid hajjal :(
2017. aug. 1. 10:22
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Te örülnél neki, ha elrontanák a hajadat és úgy csinálnának, mintha minden rendben lenne?? Neked se lenne gond, ha letolnák rövidre a hajad, majd úgyis visszanő?

De mondjuk az ő hibája. Miért nem megy el fodrászhoz?

2017. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Es akkor most par mm-ért hisztizni kell, "férfiak"?

Ennel nagyobb gondotok soha ne legyen. Ha meg tényleg úgy gondoljatok, nem akarjatok kipróbálni nyissatok ki a szatokat, hogy ezt nem es meg van oldva a probléma.

2017. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!