Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom annyira...

Mit tegyek, ha a párom annyira anyukamániás, hogy céloz valamire a mama, és a fia ugrik, minden elé helyezve anyu akaratát?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdesz gondolkozni, hogy ebből mi az, ami elfogadható neked is - és mi nem. Ezek után leülsz vele, és szépen megbeszéled. Megmondod neki, hogy nem akarod elszakítani az anyjától (ugye?) - de mostantól neki saját családja is van, amelyre szintén jól oda kell figyelnie.

És persze beszélj vele sokat minden fontos vagy szép, jó dologról.

2008. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

hát de komolyan abszurd...:S

még csak 20...de akkor is...együttaludtunk volna,megbeszéltük 1hete..és ma mondja h hát nem alszik itt,mert az anyja kérdezte h nem visszük-e túlzásba...de elvileg engedi anyuci,csak céloz rá h nem kéne jönnie!és akkor minden úgy van,ahogy anya mondja...

2008. okt. 18. 20:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lapát. Legalábbis ha többre vágysz mint alkalmi szórakozásra és szexre.
2008. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2éve együtt vagyunk...de zavar h megbeszéltük,megígérte h ittalszik..és az anyja benyögi h túlzásba visszük...mikor mostanába kevesebbet talizunk alapból!
2008. okt. 18. 20:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le a pároddal beszélgetni.Mondd el neki,hogy mindketten felnőttetek,ha valóban nagyon szeretitek egymást,akár még közös jövőtök is lehet,de ebbe így nem fér bele a mama.Ugyanis semmi keresnivalója a nászágyba.

Tiszteljétek szeressétek a szüleiteket,de normális elfogadható módon.Az a férfi,aki anyuci pici fia,azzal nagyon nehéz együtt élni,és sajnos nem nagyon szoktak változni.A mama minden kapcsolatot megmérgez,megfojtja a fiát a szeretetével,aki nem tud a mamának nemet mondani,a menyjelöltet meg az őrületbe kergeti,mert riválisnak tekinti.Nem tudja elfogadni,hogy lehet más nő az életében akivel a fia boldog lehet,mert meg van győződve arról,hogy egyedül csakis ő tudhatja,hogy az ő kisfiának mi a jó.

Én nem azt mondom,hogy rögtön ugorj anyós nyakának,de valahogy ezt meg kell oldani.Nem érdemes m ráhagyni mindent a mamára,mert az nem fogja magát leállítani,hanem meggyőződik róla,hogy neki kell irányítania benneteket.Beszéljen vele először a fia,vagy mindketten szépen,ha nem megy akkor határozottan kell sajnos.

De ez nagyban függ a fiú elképzeléseitől a jövőről.

Saját életet szeretne,vagy a mama szoknyája alá bújni néha,mert oda te sajna nem férsz be.

sok szerencsét hozzá.

2008. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
megmondtam a páromnak ma h elegem van belőle h anyuci mond vmit és ugrik,mégha át is gázol vkin előtte...de ő volt felháborodva h nem is az anyja a hibás,mert ő csak mondott vmit,és nem engedelmeskedett,csak nem akart vitát...hát velem meg volt vita...:S
2008. okt. 18. 21:48
 7/18 A kérdező kommentje:
vettem a barátomnak tyúkszemtapaszt múltkor..de tényleg figyelmesség volt..olyan helyen jártam,és megvettem neki..és az anyja közölte h kifizeti,mert nehogy már én vegyek a fiának ilyeneket..mondtam h nem kell kifizetni,csak apró figyelmesség volt,de ő nem hagyott békén,amíg ki nem fizette...
2008. okt. 18. 21:54
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen nő.

Előbb öl meg téged, minthogy elengedné a gyerekét.

Akkor sem, ha már nyugdjas.

Ha ezt meg tudod beszélni a pároddal, és ő is változtatni akar, csak akkor van esélyed. Különben hosszú távon ki fog készíteni téged.

2008. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem érti a párom...szerinte bántom az anyját...nem is úgy van ahogy én mondom...
2008. okt. 18. 22:41
 10/18 anonim válasza:
100%

Az egyik német nyelvkönyvemben volt ilyen topic, az volt a címe, hogy MAMA Hotel, szörnyűek ezek a srácok. Gondolj bele, hogy késöbb ugyanezt a törődést fogja elvárni tőled is, mint amit most az anyjától megkap, állandóan főzni neki, takarítani utána, kinyalni a .eggét, satöbbi...

Vagy beszélj négyszemközt a mamával, hogy egy kicsit önállósitsa a fiát, vagy pedig tedd lapátra az illetőt, mert nem akarhatod ilyennel megmérgezni az életedet.


A tyúkszemtapasz nagyon cuki volt:)

2008. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!