Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja Apukámat. Mit...

Anyám megcsalja Apukámat. Mit csináljak? Nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Muszáj magamból kiírni ezt,mert erről szégyellek bárkinek is mesélni.. Szóval alap szitu:mamáék nyaralójába hétvégén ott az egész család unokatesók, nagynénik mindenki.Apa nem tudott eljönni,mert dolgoznia kellett.

Tegnapelőtt éjszaka megcsörrent anyám(mondjuk a történtek után már alig bírom így hívni) telefonja,egy idegen szám hívta , jó mindegy nem vettem fel,Anya altatta öcsémet.Majd mikor mondtam hogy hívta valaki csak hebegett-habogott ,és az éjszaka közepén eltűnt... Felkelett hívnom,hogy hol van mivel az öcsém sírt utána.A válasz ennyi volt:"hogy mit képzel ez a kis hülye hogy nem alszik,az ember már nem is lehet egyedül egy kicsit"hazajött majd másnap ugyanaz a szám amin hívta az a .... üzent neki, esküszöm véletlenül láttam meg mert ott volt mellettem a telefon.Ez állt benne:"Nagyon jó volt tegnap"..Biztos akartam benne lenni,hogy történt e valami így megnéztem az üziket (tudom nem lett volna szabad ezt tenném ,de a véletlen meglátott üzenetről megakartam bizonyosodni)Olyanok voltak benne pl.-Nem gondoltam volna hogy a megismerkedésünk ilyen jól végződik

-Én sem ..Látnád a térdem drágám

-De megérte!Olyan jó lenne egész éjjel nyomni a menetet

-Igen,és egymás mellett felkelni, kávézni

Azt hittem hülyét kapok mikor olvastam!

Aztán rákérdeztem,hogy mi volt éjjel a telefon meg ugye nincs e baj?Erre semmi , miért lenne?Csak a barátnőm Krisztike hívott!Ja igen,és miért nem írta ki a számot? Na erre nem érkezett válasz,mert épp Krisztike...Hívta,mivel pont tegnap volt a neve napja ezért mondtam hogy üzenem hogy Boldog névnapot!És mikor ezt mondtam,hallottam hogy egy férfi szól bele!Ezt számon is kértem anyától és én lettem a hibás megint mit hazudtolom meg a saját felnőtt anyámat hogy mással beszél. És azt mondta nagyon csalódott bennem, meg hogy leshetek ha egyszer itt hagy minket stb.Ja és azt mondta hogy nehogy apámnak is elmondjam ezt a kamu kitalált sztorimat...Meghogy nekem pszichológusra lenne szükségem mert ilyen idiotasagot feltételezem róla.Ja Meghogy neki mikor lenne ideje egy szeretőre?! Azóta flegma vagyok de csak vele,erre ebből is a vita lett hogy miért vagyok még én felháborodva?.Az smst nem mondtam és még annyi volt hogy este hallottam hogy azt mondta hogy most fürödtem és ha tudok egyből megyek amint tudok.és beléptem az ajtón és érdekes módon letette azt a telefont ...

Ennyi volt igazandiból, amióta ez történt egy csomót sírtam, sajnálom szegény apát nagyon :( És ami a legszarabbul esett, hogy a saját anyám a saját szemembe hazudott hogy ezt a kis valamit védje meg a saját ártatlanságát...Hogy tehet ilyet ez a rohadtidiótanyomorék,hogy egy házas,3 gyerekes anyát (tud rólunk mert írta is este anya hogy ki kell valamit találnom pl.esti séta(ezt is mondta)a gyerekek miatt...)anyával kezd ki?

Nagyon dühös vagyok és borzasztóan csalódott anyám arra tanított hogy MINDIG LEGYEK VELE ŐSZINTE!!Erre ő a szemembe hazudik?!(Amúgy régen már egyszer megcsalta apát még öcsém előtt de szerencsére apa megbocsájtott neki és kibékültek...) Nagyon félek hogy ha apának elmondom akkor elválnak....

Mit csináljak? Egyszerűen azóta nem bírok rá anyaként tekinteni, apát sajnálom nagyon,nem akarok neki fájdalmat okozni!

Nagyon köszönöm ha elolvastad!16/L



2017. aug. 6. 23:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%

Figyelj, anyukádra így haragszol, így becézed, nem akarsz jót neki, te is beláthatod, hogy jobbat is kaphat édesapádnál.

Mondd el apukádnak, és azt is, hogy mellette állsz bármiben, segítesz neki lelkileg.

És hidd el, apukádnak sem jó az, hogy hülyére van véve, mikor kidolgozza a belét a családért, de anyukád kufircolgat.

2017. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, jobbat kaphat édesapád édesanyádnál. #1 voltam.
2017. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Westside13 válasza:
97%

Nem szeretnék nagyon bőven belemenni, ne haragudj.

De pár dolog biztos.

Jó, hogy valakinek/valahova kiírtad. Kérj segítséget ebben, mert nem fogod bírni.

Tudom, hogy nehéz, de azért, mert félsz, hogy elválnak, ne engedd szenvedni apád.

Anyukád, ha ezt nem először tette, nem is utoljára fogja. Ennek pedig így nincs értelme.

Utálni viszont ne utáld meg őt, mert mindennek ellenére az édesanyád.

De így beszélni sincsen semmi joga veled. Ne vedd komolyan azokat amiket mondott neked.

Nagy teher ez rajtad, de túl leszel ezen is, ne félj. Ne szégyellj segítséget kérni, és nezd a két tesód érdekeit is. Remélem tudtam segíteni.

2017. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Menekülj!
2017. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves válaszaitokat!

Nagyon sokat jelentett ez a nyugtatás is,a sírást is most abbahagytam :) Köszönöm,de tényleg!Olyan kedvesek vagytok hogy így ismeretlenül is segítettektek!


Az a "baj" hogy a szüleim beleszállatak egy most épülő társasházba, elvileg novemberre már kész lesz.. Annyira tervezegették ezt az egész költözést és nem akarom hogy miattam elváljanak! És az a baj,hogy bizonyítékok sincsenek a kezemben mert olyan.láttam mikor délután anya a híváslistájában a kuka feliratot előszeretettel nyomkodta..Csak éppen nem tudta hogy én látom.. Szóval valószínűleg az smsektől is előbb utóbb megválik

2017. aug. 7. 00:07
 6/31 anonim ***** válasza:
5%
Hmm.. Véletlenül nem Nagytarcsára költöztök ami újonnan épül? Mert akkor lehet vágom..
2017. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
Túl nagy teher ez neked. Ha nem vigyázol még megutálod anyukádat. Az igaz, hogy nem tudod bizonyítani a megcsalás tényét. Anyukád most már sokkal óvatosabb lesz. A viselkedése veled szemben eléggé bántó, de ő így tud védekezni, hogy támad. Apud jobb feleséget érdemrlne. Sajnálom, hogy ilyen fiatalon ilyen dolgokkal kell egyedül megküzdened. :-(
2017. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
nem tudom igazából ebben a helyzetben mi lenne a megfelelő lépés.ha elmondod az öregednek te leszel az aki miatt szétmennek,legalábbis te így fogod látni.viszont apád előbb-utóbb úgyis rájön ,de lehet sokkal később sokkal több térdelés után...talán amit tehettél volna ha az sms-t mented a saját mobilodra,és odaállsz anyád elé,hogy mindent tudsz.ebben az esetben sem 100-as az esélye hogy megváltozik valami,hiszen úgy tűnik az új szerető boldoggá teszi,s mint ahogy mondta képes lehet lelépni tőletek.adj magatoknak némi időt hogy lásd merre halad a dolog,meg talán a szüleid nem is boldogok együtt.ki tudja?! pocsék érzés lehet ez neked,és ebben a helyzetben talán valaki nagyon fontossal kéne beszélned,aki segíteni tud.ha lehiggadtál egy kicsit próbáld meg anyád is megérteni valamelyest.ha szeretőt tart nem ok nélkül tette gondolom.
2017. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát, a leírtak alapján, szerintem mindenki akkor járna legjobban, ha elválnának. neked is és a szüleidnek is könnyebb lenne.
2017. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
19%
Mese, mese mátka, pillangós madárka...
2017. aug. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!