Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ha mamáimná...

Mit tehetnék hogy ha mamáimná vagyok akkor ne hozzák fel azt a témát hogy én szerelmes vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Megkérdezik hogy mikor viszek fiút meg mi a helyzet a fiúkkal,stb...

Én kellemetlenül érzem magamat mert nem mondhatom el hogy plátói szerelemben vagyok, mivel a volt tanáromba szerelmes vagyok...

Mindig húzzák az agyam és mondják hogy biztos szerelmes vagyok, de én próbálok mindnet tagadni...

Aztán a körülöttem lévőemberek mondják hogy ők melyik sztárba szerelmes ami inkább csak rajongás... Amit majd kifognak nőni.De én nem merek mások előtt beszélni a plátói szerelmemről mivel kiröhögnének engem és ezzel piszkálnának engem és lehet pletykálkodnának amit nem szeretnék...

Rosszul esik hogy csak annak beszélhetek a plátói szerelmemről akiben megbízom.Mit tudok tenni hogy ne kérdezzgesennek a fiúkról? Ma gyakorlaton munka közben beszélgettünk a fiúkról és szó volt rólam is és megint kellemetlenül éreztem magam, majd a "főnököm" is kérdezte hogy mi a helyzet a fiúkkal pedig ő egy beszélgetésnél sem volt ott és nem szoktam vele beszélni...

Mástól pedig nem kérdezte...

Most így az utóbbi pár napban sokszor kérdezgettek a fiúkról...


2017. aug. 7. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy bocsi ez magányügy

leállnak talán erre

2017. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj de utáltam én is ezt mikor ezt felhozták :D

engem se hagytak békén ezzel jó pár évig :D

mindig mondtam nekik hogy majd, majd eljön ennek is az ideje, meg majd én tudom hogy mikor hozom haza a fiút stb :D

meg ha jóban vagy mamáddal és ha ketten vagytok, mond meg neki nyugodtan hogy nem szeretsz erről beszélni és kész

ha van esze, akkor felfogja és leállnak ezzel a témával :D

2017. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 7. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondd nekik hogy terhes vagy de nem akartok összeházasodni mert most jöttél rá hogy valójában leszbikus vagy és egy másik lánnyal szeretnéd felnevelni a kicsit. Aztán éleszd újra őket.
2017. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mondd meg nekik, hogy nem akarsz erről beszélni, mert nincs miről, de ha lesz is, nem kötöd az orrukra, mert állandóan ezzel cseszegetnek.
2017. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad meg mennyi idős vagy, és hogy a tanárod iránt táplált érzelmek mióta tartanak.

Nekem - abból amit leírtál - úgy tűnik, valaki, akiben megbízol, már elárult. Szerintem a te tanárod iránt érzett szerelmed is inkább rajongás, de felnagyítja az a tény, hogy ő ott van elérhető közelségben. Felejtsd el, és keress korban hozzád illő srácot!

2017. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, használ-e de leírom: Egyik barátnőm mondása kistini korunkból: "én a szerelembe vagyok szerelmes."
2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy nem vagy szerelmes, de nagyon tetszik egy lány.
2017. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!