Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok vannak ilyen problémák?

Nálatok vannak ilyen problémák?

Figyelt kérdés
Apám úgy zabál mint egy disznó és böfög egész nap+még csámcsog is és ha szólni merek neki hogy hagyja abba akkor elküld..de viszont jön 5 perc múlva hogy miért jöttem be,miért nem tv-zek ott kint vele meg stb..k.rvára idegesítő már.

#Fugchi #fhuu
2017. aug. 16. 18:56
 1/5 I noor Y ***** válasza:
52%

😂😂😂😂

Nalunk is ugy eszik mint egy diszno es a kis testveremnek mondja h meg kell tanulni szepen enni 😂😂😂

Nemtudom apukad h hoditotta meg anyukad de biztos nem etterembe vitte elsonek😂😂😂

2017. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyapám ugyanilyen volt, apám is. Senki nem bírt mellettük meglenni az asztalnál.
2017. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan, inkább nevess rajta. Ettől sokkal nagyobb problémák vannak más családoknál.

Én is úgy eszem, mint egy disznó, igaz nem látja senki, mert egyedülálló vagyok.

2017. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagynéném is ilyen, undorító. Fingik, büfög, harácsol... és akkor ki van akadva, hogy nem eszek nála.

Persze, mert kb hánynám ki az egészet a mellékes dolgai miatt.


Nem csodálom, hogy a férje lelépett mellőle, nem is értem, hogy bírta 20 évig.


A párom is böfög kaja után, de rászólok, mert iszonyú gusztustalan.

És nem arról van szó, hogy néha, mert időnként nekem is kijön, hanem sokszor. De már kezd leszokni róla.

2017. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is kicsuszik 1-1 de a szám elé rakom a kezem és nem akkorát böfögök hogy hallja a szomszed,de apa pl.multkor böfögött egymás után kb 5X és a ventillátor felém fújta a bűzt...Kiakadtam és megmondtam neki hogy fejezze már be mert ez undorító de csak annyit mondott ismét hogy menjek ko ha gondom az hogy bofog..ki is mentem..erre nekiallt megint böfögni
2017. aug. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!