Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok volt már olyan, hogy...

Nálatok volt már olyan, hogy a gyereketeknek/testvéreteknek szóló szerelmes levelet találtatok a postaládában?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok azzal a levéllel?

2017. aug. 17. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de mégis mi közöd van más leveléhez? Az egyetlen dolog, amit egy ilyen levéllel illik tenni, az az, hogy odaadod annak, akinek címezték. És nem firtatod a témát.
2017. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon ritkán, de előfordul, hogy a kishúgom kap szerelmes levelet... Nos, egyszer sem néztem még meg, mert hát neki küldték, nem nekem.

Meg hát már rég kinőttem ebből a kíváncsiskodó korszakból.

25/F

2017. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen sehol nem fordulhat elő, nem is értem a kérdést. Nem bontjuk ki más levelét, pláne nem olvassuk, tehát nem lehet tudni, hogy szerelmes levél-e.
2017. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Olyan volt, hogy a gyerekem/testvérem LEVELET kapott, de hogy mi van benne, azt nem tudom, mert nem nekem jött.


Ha a gyerekem/testvérem levelet kap, akkor odaadom neki.


Nem értem, mi a kérdés értelme?

2017. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Egyszer sem olvastam el, ne értsetek félre. Amit neki küldtek azaz övé, nem az enyém. Mindig oda adom neki.

Csak most elgondolkoztam azon, hogy vajon mások vannak-e olyan szemetek, hogy elolvassák és ezért írtam ki a kérdést... De köszönöm mindenkinek! :)

2017. aug. 17. 18:30
 6/22 A kérdező kommentje:
#2, És honnan tudod, hogy az szerelmes levél, ha nem olvasod el? :D
2017. aug. 17. 18:32
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk a szüleink szinte belénk verték ha valakinek küldeménye jött akár levél, akár csomag azt nem illik kinyitni a címzett személy tudta és beleegyezése nélkül. Én húgom nagyon sok szerelmes levelet kapott még tini korában amikor még nem nagyon volt elterjedve a facebook, meg hogy mindenki a telefonját nyomkodja állandóan.


Egyébként lehetett a borítékon látni hogy tuti szerelmes levél vagy ahhoz hasonlóról van szó így egyértelmű volt, meg a húgom alapból dicsekedett vele.

2017. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
16 év alatti tesóm esetében elolvasnám.
2017. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

"A kérdező kommentje:

#2, És honnan tudod, hogy az szerelmes levél, ha nem olvasod el? :D"


Most tértem ide, tehát kívülállóként kérdezem: A 2-es válaszolót miért is vonod kérdőre, amikor a fő kérdésedben pont ez szerepel?! Te honnan tudod, hogy szerelmes levél? Amúgy meg nem mindegy? Örülj, hogy udvarolnak neki. Ez még nem bűn.

2017. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

8-as! 16 év alattiét elolvasnád? Hát nem semmi vagy! Remélem, még csámcsogsz is a szívecskéken.


Engem is úgy neveltek, hogy más levelét sosem bonjuk ki. A szerelmes levelezés egyébként is ritka manapság, a neten intézik a tinik a dolgaikat.


Viszont anno az én leveleimet sosem bontották fel a szüleim, akárhány éves voltam. Ez oda-vissza működött.

Most, hogy a nagylányom lakcím szerint ide van bejelentve, de külföldön lakik-dolgozik, ha levele érkezik, mindig felhívom messengeren, elmondom, hogy ki a feladó, fontos-e, felbontsam-e. Magamtól sosem bontok fel semmilyen levelet, ha hivatalos, akkor sem. Manapság pedig már csak ilyenek jönnek, mivel mint már írtam, ezt a virtuális világban intézik a tinik.

2017. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!