Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen minden áldott nap...

15 évesen minden áldott nap ellenőriznek a fürdőben, normális? Mint mar mondtam 15 éves fiú vagyok egyszerűen az a szuleim mániája, hogy ellenőrzik míg felhuzom / megmosom a fütyimet.

Figyelt kérdés

6-7 éves koromban fitymaszűkületem volt es igazából akkor kezdtek ellenőrizni es ez azóta megmaradt, persze megértem az aggodalmukat de nekem ez hihetetlenül kínos. Általában anya jön be főleg így.

Hogy tudnám ezt velük megbeszélni? Vagy jogos az aggodalmuk es teljesen normális szülői aggodalom?



2017. aug. 19. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
95%
Nem ez nem normális..Bocs , szólj a szüleidnek ,hogy ez neked kínos ... és nemszeretnédbha mutogatbid kellene nekik ... Sajnállak .. 15/F
2017. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Hát...kicsit morbidnak tartom a dolgot.Ennyi idősen már nem nagyon kéne hogy ellenőrizgessenek.Mindenképp beszélj velük erről,mert ez nem megszokott egy átlag családban szerintem.
2017. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Ez kamu. Vagy ha nem, akkor betegek.
2017. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg beszélni velük, aztán ha végképp semmi nem segít, akkor valahogy vedd fel videóra titokban, és zsarold meg őket, hogy elmész a hatóságokhoz. Aki a 15 éves fia fütykösét nézegeti napi szinten az beteg, mindegy mi az oka.
2017. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális dolog, de ha anyád ilyen perverz, akkor úgyis hiába mondod neki, hogy ne csinálja ezt, ha normális lenne, akkor tudná, hogy nem szokás 15 éves gyerek fütyi mosását nézegetni.
2017. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
88%
Nem normális, próbálj meg beszélni velük. Mondd meg nekik, hogy ez neked nagyon kínos.
2017. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat akkor megpróbálom velük ezt megbeszélni es megmindokolni hogy nekem ez nem a legjobb.
2017. aug. 19. 12:31
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

nem normális

egyszerüen zárd be az ajtót és mondd meg hogy már a csajod nézi

2017. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

En is gondoltam ra de elhuzos ajtó van szóval nincsen zár.


Soha nem volt meg barátnőm.

2017. aug. 19. 12:35
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezek után nem csodálom, ha soha nem is lesz D:

Szerintem is beteges, beszélj velük, hogy hagyják abba, vagy ha nem fogják fel, mutasd meg nekik ezt a kérdést is, hogy lássák, mindenki szerint kínos és perverz dolog, amit csinálnak.

2017. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!