Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiak...

Miért van az hogy a férfiak egy része elkényelmesedik, lusták és önzők lesznek több éves házasság után?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez nőkre is igaz.
2017. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért van az, hogy az emberek egy része folyamatosan sztereotípiákat gyárt?
2017. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező! Ráadásul nagy bazi sörpocakot is növesztenek! :D
2017. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert a no elviseli. Egyik jo baratomnal volt az hogy a no mondta fogyjon le, a ferj viszont azt mondta hogy ne szoljon be. Erre a no osszecsomagolt es elkoltozott es mondta, hogy nagyon szereti de o igy nem tud elni. Akar venkisassszonykent is leeli az eletet. Na ez a baratom volt az elso akinek jo alakja lett. De olyan gyorsan hogy az mar vicc. Persze a vege happy end. A no visszakoltozott es mindketten tartjak az alakjukat. Mondjuk ez ember fuggo mert van aki nyafogni kezdene hogy a nonek csak a test kell de hat van aki tesz a noert es van aki csak sir. En ezt a peldat akarom kovetni. Mondjuk meg nem vagyok hazas es nem is vagyok elhizva de megyek is edzeni es eletem vegeig fogok is.
2017. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 sajnálom kedves válaszoló hogyha így értelmezted a kérdést mint fennt most is kiemelem hogy a férfiak egy részére gondoltam nem pedig az összesre
2017. aug. 19. 12:36
 6/17 A kérdező kommentje:
#4 Tisztelet a kivételnek! :) teljesen igazad van, mindkét nemtől alap elvárás h igényes legyen és törődjön az egészségével,alakjával.
2017. aug. 19. 12:39
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, én ezt nem tapasztaltam.
2017. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

mert amikor már úgy érzik, hogy elég stabil a kapcsolat akkor kezdenek elkényelmesedni, mondván az asszony úgysem dob ki mert szeret.

Ez a szomorú valóság.

2017. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

1-es válaszoló:


Nőkre sokkal kevésbé igaz ez.

2017. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Demény József válasza:
19%
Ezen már én is elgondolkodtam, és felmerült bennem az a kérdés,miért is alakul úgy,hogy több évi házasság után a Nők valahogy ellustulnak,kevésbé fontos nekik,hogy éreztessék a pasival....aki évek óta ott fekszik mellettük,hogy még mindig nagyon fontos,és ne legyenek mindennap fáradtak,és ha már nem tudják elkerülni a szexet,akkor ne az legyen bennük,hogy na essünk túl rajta. Aztán másnap reggel vissza gondolva.....az éjszaki gyors menetre....ne az járjon a fejükbe..."vajon miért van az....hogy a férje így elkényelmesedett...és ilyen lusta és önző !
2017. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!