Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva egy kicsit, hogy...

Nem durva egy kicsit, hogy anyum többet beszélget párja lányával, mint velem, aki a sajátja vagyok?

Figyelt kérdés
Sosem ülünk le egy anya -lánya beszélgetésre, sosem szólunk szinte egymáshoz, de nap mint nap hallom, hogy a párja lányával órákon át beszélget, főleg az a bántó, hogy a lánya 22 éves , én pedig 20, annyira nem lehetnek más témái sem, de telefonálnak nap mint nap órákat, olyankor anyuhoz szólni sem lehet, imádja a lányt... Nem értem, nem furcsa ez kicsit, hogy más nő gyerekét így szereti, akit meg ő hozott a világra félre van rakva?
2017. aug. 19. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
De.
2017. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem itt arról van szó,hogy jó benyomást akar kelteni a párjában és azért is szeretne jó kapcsolatot ápolni a lányával. ha látja a férfi,hogy milyen jól kijönnek akkor nagyobb bizalommal lesz felé. te nem érzed azt,hogy anyukád élettársa többet beszélget veled/érdeklődik irántad? két felnőtt embernek akiknek már gyerekeik vannak nem csak az a fontos,hogy egymással jól kijöjjenek,hanem egymás gyerekeivel is.
2017. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, velem semmit nem beszélget a párja, néha egy két szót ennyi
2017. aug. 19. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
De igen, gáz és nem szép dolog tőle. Csak valószínűleg az a kiscsaj most újdonság, és be akar vágódni.
2017. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A másik lánynál be kell vágódni, nálad nem.
2017. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ez marha jó :)

Köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 20. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a csajnal akar bevagodni a mama, hanem az uj pasinal.
2017. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez meg azért gáz, mert én sosem voltam neki fontos, egy pasi meg fontosabb, a gyerekénél.
2017. aug. 21. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá, és állítod kész tények elé? Max. veszekedtek egyet... Aztán talán rájön, hogy milyen gáz...
2017. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a fajta, aki rájönne.
2017. aug. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!