Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Csak megértő...

Mit csináljak? Csak megértő emberek segitségét kérem.

Figyelt kérdés

Szóval előszőr is megértő emberek olvassàk csak normàlis kommenteket várok engem eléggé bántanak nem szeretném hogy még kapjak itt is...

Először is most két éve hogy nem járok iskolába mert piszkálnak,és a tanárok is kiabálnak mindig (előző suli is ilyen volt,már át iratkoztam 2éve és a màsikról beszélek) itt még kiabàlosabbak itélkezőbbek. Mindenki úgy születik ahogy világra jön senki nem tehet rolla ha vékonyabb vagy ducibb engem mindenki el itél nem mindegy hogy öltözködödom milyen a stilusom vagy éppen hogy áll a hajam.Születésnapomra egy iphone-t kértem mást kaptam helyette (megvolt rá sőt meg is van rá a pénz de nemtudom miért mást kaptam) Annak is örülök de amit kértem és azt veszik annak mégjobban örültem volna. Természetesen a sulim miatt,gyàmügyhöz esett rá szó hogy ki emelnek a csalàdból és nevelő otthonba visznek anyàmék nem engednék soha. Ők is szekàlnak 29-én kell menjek oda is. Vissza huzódóbb vagyok,de elég bàtor nem szeretek sok társaságba lenni és sokat beszélni sokat ezt is zavar. Úgy érzem egy bukott vagyok egy nulla semmi és nincs értelme az életemnek nem szertném hogy ki emeljenek de ha szó kerülne rá csak roszabb lenne minden és ugy vagyok vele tudom soknak fájna de nekem lelki problémáim vannak mikor át iratkoztam a másik suliba megbuktattak.. sokat hiányoztam mindig beteg voltam és egy balesetem is volt tavaly ahol varták a kezem 7helyen a nyoma is idegesitő. Kaptam rolla igazolást akkor se kaptam pot vizsgát és igy szét hullottam.. hogy értelmetlen ujra járjam a sulit ugyis megbuktatnának. Egyébként 3-5 tanulo vagyok/voltam. Fociztam is és mondták jobb lettem volna fiúnak nem értem az életem értelmét tudom ott a jövő és az élet előttem de nekem igy nem megy önbizalmam sincs 15éves vagyok nyugtatót bevenném és örökre el szeretnék aludni oda jutni ahova az utolsó utamra kisérnek. 47kg vagyok ami nem jó mert ugy nézek ki mint egy 30kg rövidnadrágot ilyeneket nem merek fel venni mamám meghalt decemberbe nagy fájdalmat okozott nekem az is. Köszönöm azoknak akik értelmezik,megértenek segitenek. Olyan retardált hülye bántó kommenteket nem várok el,és kérem ne kommenteljen az aki nem tudna segiteni vagy lelkizni velem. Nemtudom mit csináljak már.


2017. aug. 26. 13:31
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
Csak egy kérdés: te most akkor fiú vagy lány vagy?
2017. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Tehát 2 éve egyáltalán nem jársz suliba?

Szerintem erre az lenne a megoldás, ha magántanuló lennél. Akkor nem kellene bejárnod a többiek közé, csak negyed - vagy félévente vizsgáznod. Egy magántanulónak pedig kötelesek biztosítani a vizsgák lehetőségét.


A halál feldolgozásához pedig a pszichológust javaslom. Egyáltalán nem ciki szakemberhez fordulni, csak meg kell találni a megfelelőt. Amikor az emberek először veszítenek el egy szeretett ember, gyakran megtörténik, hogy nem tudják feldolgozni, ezért pszichológus segítségét kérik.


Ha az a problémád, hogy túl vékony vagy, akkor az is lehet pszichés okok miatt. Ha tudsz, akkor igyekezz minél több hasznos szénhidrátot fogyasztani (ilyen pl. a bulgur, rizs, nem pedig a fehérlisztes cuccok), és akkor nagy valószínűséggel fogsz hízni.


21/L

2017. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Keress egy pszihológust, mert ezen más nem nagyon tud segíteni.
2017. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Az iphone-t érdekes módon mnd le tudja írni (ráadásul kötőjellel), aki amúgy magyarul is alig tud...
2017. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Blablabla... amíg sajnáltatok magad, nem lesz jobb.


Inkább kezdj el tanulni normálisan :)

2017. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Nos, ha jól értem eléggé el vagy kényeztetve, még iphone a születésnapodra..és honnan tudod a szüleid anyagi helyzetét? Kettőből két iskolában bántottak? Nekem ez érdekes, lehet nem csak az iskolákkal van baj nem gondolod? Mert olyan előfordulhat hogy egy helyen nem szeretnek, de arra kevés az esély hogy minden indok nélkül kettőből kettőben így bánjanak veled.

Van varrásnyom a kezeden? majd sajnállak ha ráérek. A legjobb barátnőmnek le kellett vágni a lábát a tavasszal. És képzeld el, ő mégis összeszedte magát, és szeptemberben visszatér az iskolába, mert nem adja fel. Én úgy látom, túl jó dolgod van, ha azt hiszed hogy ezektől rossz az életed. Olyan szívesen bemutatnálak pár olyan embernek akiknek tényleg nagy gondjaik vannak. Ha pesti vagy, javaslom menj el önkénteskedni a Dóri házba,beszélgess az ott élő gyerekekkel, fiatalokkal és a szüleikkel és rájössz hogy igazából nagyon jó és teljes életed van.

Vékony vagy? Hordj olyan ruhákat amelyek előnyösek.Szerezz önbizalmat egy jó frizurával, egy szép géllakkal, menj el kozmetikushoz. Van egy olyan érzésem, hogy azért bántottak, mert látták rajtad hogy gyenge a lelked. Ilyen az ember, a leggyengébbet támadja, falkában. Ha van az iskolában pszichológus menj el hozzá, ha nem akkor keresd meg a városotokban az sztk alapon is működő pszichológust. Ha nem teszed rendbe a lelkedet először akkor egyre rosszabb lesz a helyzet.


Nem bántani akarlak, de azt hiszem a te esetedben a lelked simogatása nem sokat érne, keményebb szavak kellenek hogy talán ráébredj mennyivel rosszabb lehetne az életed.


Olvasd el azt a blogot. Ez már nem a teljes, mert azt bezárták, de talán picit elgondolkozol rajta hogy mennyien vannak akik szemrebbenés nélkül cserélnének veled.

[link]

2017. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
vagyis Pécsi..nem tudom miért Pestet írtam:-D
2017. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
https://www.youtube.com/watch?v=jmaV6g0Z65k Na neki nincs varrás a kezén. Igaz keze sincs. És csodásan zenél, bámulatosan szép énekhangja van.
2017. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
És hogy mit tudsz csinálni? Az amit mindenki más is: ha csapás ér az életben, felállsz, nem megfutamodsz. Az soha nem vezet sehová.
2017. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad. Van másnak is nehéz gyerekkora, ennél sokkal nehezebb..

Gondolkozz el, hogy mit rontottál el és hogyan kéne folytatni.

Kényelmes másokban keresni a hibát, de itt nem erről lesz szó. Valamit változtatnod kell az életeden, pont abban a korban vagy, amikor még könnyebb ezt megtenni, de először az értékrendeden változtass, hogy mi az igazán fontos az életben, mert hidd el, a telefonod nagyon a sor végén kéne, hogy legyen.

2017. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!