Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt elvehetik a gyerekeket?

Ez miatt elvehetik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Férjemmel megromlott a kapcsolatunk, sokat veszekszünk és múltkor megtudtam, hogy szándékosan szokott provokálni, hogy kiboruljak, olyankor hangosan kiabálok vele és ezt fel szokta venni a mobiljával, hogy bemutassa a bíróságon, hogy én egy idegbeteg anya vagyok, akinél nem lehetnek a gyerekek.
2017. aug. 30. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Igen, bár sok mástól is függ. Provokálni pedig csak azt lehet aki vevő rá.
2017. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

1. Ne hagyd magad provokálni!


2. Vedd fel, ha elkezd provokálni!


3. Add be a válókeresetet.

2017. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 acelsziv ***** válasza:
98%
állítsd a telefont hangfelvételre és kérdezz rá a provokációra. Ha elszólja magát már mehet is a levesbe.
2017. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságon sem hülyék ülnek. Neked is van lehetőséged elmondani a helyzetet. Nyugi.
2017. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjeddel kiabálsz, veszekszel, amiatt nem fognak idegbetegnek tartani. Ha azt venné fel, hogy a gyerekek felé vagy verbálisan agresszív, az más tészta lenne, de egy házastársi csúnya veszekedés alapján nem fognak az anyai jogaidtól megfosztani.
2017. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, köszönöm.


Nem is értem miért van erre szükség, én nem akartam róla semmit sem mondani a bíróságon, csak annyit akartam, hogy váljunk el. Miért kell az embert besározni?

2017. aug. 30. 13:20
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként a te engedélyed nélkül nem készíthetne hangfelvételt, ezt a bíróságon sem fogják figyelembe venni, semmilyen bizonyítékként.
2017. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

#7

Azért ez sem teljesen így van, főleg ha a férj az ingatlan tulajdonosa. Persze ez nem derül ki.

2017. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ezt jó tudni, köszönöm.


Lenne még egy kérdésem: a férjem évek óta minden nap vagy levelet ír, vagy sms-ben írja le, hogy mennyire gyűlöl és hogy milyen értéktelen vagyok, meg undorító, satöbbi.

Válás után ugye már nem zaklathat engem ilyenekkel? Ugye akkor már segít a törvény is, hogy ne kelljen ezt elviselnem?

2017. aug. 30. 13:31
 10/21 A kérdező kommentje:
Ketten vagyunk tulajdonosok, nem vagyok léhűtő!
2017. aug. 30. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!