Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki megbánta...

Van olyan férfi aki megbánta hogy elvált?

Figyelt kérdés

valofelben vagyunk.elhagyott a ferjem hogy az utobbi idoben elhanyagoltam a gyerek miatt,amit en be is vallottam de hogy en kertem segotsen figyeljunk egymasra legyen itthon tobbet de nem...1honapja kiderul 5evvel fiatalabb baratnoje van akivel szerelmesek es ez a lanykedves odaado nem veszekedik es nem is fog.foz mos takarit majd ha ossze koltoznek mint en es a penzt sem szorja a ferjem tempojaban halad.van egy 2eves kislqnyunk imadja szeremcsere es mindent megtesz erte anyagilag is es foglalkozik is vele

Ugy latom ugy lepett ki ebbol hogy nem ismeri fel hol hobazott mit kellett volna mashogyan es ugy lepett bele a masik kapcsolatba

En tudtam hol hibautam es akartam őt valtoztam de keso volt azt mondta..nem akarok rosszat neki de tenyleg ennyire boldog lehet es ilyem felhotlen ez a kapcsolat?meg nem koltoztek ossze.a ferjem allandoan dolgozik a penz a penz a minden es az edzes a masik szenvedelye amibol nem emged ha ekszaka hajnalba tud akkor is megy.ezert nyitottam ki a szamat hogy faradt vagyok en is mert minden nap hazimunka gyerek neveles es lassan allok munkaba kicsit toltsunk tobb idot egymassal es csaladkent is...azt mondta ez a lany nem veszekedos es nem is lesz az.megbanja valaha hogy elhagyott minket?



2017. szept. 1. 09:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
52%
Eletem legjobb dontese volt!
2017. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
71%

Neki most a friss punci a lényeg, de ha összeköltöznek, akkor jönnek a problémák megint.


Én amúgy ilyen gyökérre, aki az első nehézségre lelép, egy könnycseppet nem pazarolnék.

A kedves exed egy egoista, aki képtelen belátni a hibáit.


Exem dettó, mikor elmondtam neki szakításkor, hogy mit rontott ő el, akkor nekiállt személyeskedni meg hisztizni hogy én hazudozok, meg ez nem igaz.

Érdekes, azóta sincs senkije, pedig már több, mint két éve szakítottunk. Vajon miért?

2017. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy nekem az életem legjobb döntése volt, hogy szakítottunk az exemmel. :)


Te se sajnáld a férjedet, amúgy a 2 évessel is csak addig fog foglalkozni, míg az új csaj nem kezd hisztizni, hogy miért?

2017. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
68%
Olyan férfi van, aki egy darabig úgy HISZI, hogy megbánta hogy elvált. Bűntudat, vagy a magány, romantika stb miatt. De valójában nem véletlenül mentetek szét. Kezdj új életet.
2017. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
81%
O persze. Ez a no soha nem fog vele veszekedni es 20 ev mulva is a mostani tuzzel fogja imadni. Es nyilvan 5 gyerek utan es 15 evvel idosebben is ilyen feszes es ruganyos lesz a teste, mint most. Biztos erdemes erte otthagyni a meglevo csaladjat, a vilagert sem erdemes tenni is valamit a jelenlegi kapcsolatert azon kivul,hogy teged hibaztat... Ne haragudj, de az emberek neha olyan ostobak :(
2017. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
77%
#5 vagyok, a leirasod alapjan azt gondolom, hogy neked jobb lesz nelkule. Sekelyesnek es ostobanak tunik. Hogy o megbanja-e, az az o dolga.
2017. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
22%

"ez a lanykedves odaado nem veszekedik es nem is fog.foz mos takarit majd ha ossze koltoznek mint en es a penzt sem szorja a ferjem tempojaban halad."

Ha jól értem - mivel a fogalmazásod jó indulattal is max általános iskolás színvonalú - a férfi új barátnője nem egy undok házisárkány és mos, főz, takarít is, valamint nem szórja a pénzt. Mindezt veled ellentétben. Hát már ne is haragudj, de én már azt sem értem minek járt veled, nemhogy gyereket minek akart tőled. Kéne a fenének egy lusta hárpia.

2017. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

Az en volt ferjem peldaul megbanta. Ket gyerekkel hagyott ott, mert "folyton bolondokhaza volt otthon". Talalt egy nalam osszeszedettebb vonzobb not, aki nem ilyen "hazisarkany" volt mint en, szep volt, remek haziasszony es hamar ossze is hazasodtak.

Aztan szuletett egy fiuk, egy kezdettol fogva problemas rendkivul nehezen kezelheto gyerek, egyedul akkora bolondokhazat csinalt mint nalunk ketto. Az uj baratno akarom mondani feleseg sem volt mar olyan turelmes es vonzo, gondolom rovid uton hazisarkany lett belole is.

En pedig a valas utan a gyerekekkel kulfoldre koltoztem. Idokozben az en gyerekeim nagyobbak lettek, kinottek a bolondokhazas eletkort. Mikor az exem evek mulva kijott meglatogatni, bavalotta hogy megbanta mar az egeszet, es bar maradt volna velunk.

De hat ekkor mar keso volt. En soha nem tudnek bizni ezek utan mar benne.

2017. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
86%

#5 vagyok megint. A #8-as altal leirt forgatokonyv szerintem eleg gyakori. Hat persze, hogy uj kapcsolatban vonzobb a no, mint hajszoltan, ket gyerek mellett (kivetelek mindig vannak). De a friss es ude szepsegbol is egyszer hajszolt hazisarkany lesz (hacsak nem o a "kivetel").

Amugy meg a ferfiak sem olyan vonzoak 15 ev hazassag utan, mint friss kapcsolatban...

2017. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
74%

7# Szövegértésen még csiszolj kicsit. "foz mos takarit majd ha ossze koltoznek mint en" Vagyis a kérdező nem lusta.


Kérdező, a férjed túl önző és éretlen ahhoz, hogy igazi társ lehessen, ő csak olyan nőt akar, akivel nincs "gond", mindenben az ő szava az etalon és az asszony ezt mosolyogva nézi. Kicsit középkorias. Egy dolog, mit hisz most az új barátnőről, az meg más, hogy tényleg olyan lesz-e x év múlva.

Mivel ő úgy látom, képtelen dolgozni a meglévő kapcsolatáért, netán magába nézni és változtatni, hosszú távon lehet, te jártál jobban. Lehet, hogy megbánja, lehet, hogy nem, de neked kívánom, hogy találj egy érettebb embert nála.

2017. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!