Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek! Elhagynátok a felesége...

Férjek! Elhagynátok a feleségeteket ha egy súlyos betegség/baleset miatt el kellett volna távolítani a méhét és a petefészkeit?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem hagynám el. Őt szeretem, és nem a belső szerveit külön-külön. De ez én vagyok.

Különben is: jóban-rosszban, egészségben, betegségben. Emlékszel erre az ígéretre?

2017. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%

Fogtok itt utálni...


Ha fiatal vagyok és családot akarok, ami még nincs, akkor el bizony.

Ha már van család, gyerekek, akkor miért akarnám elhagyni?

Ha idősebb vagyok, és nincs család, vagyis gyerekek, akkor nem tudom mit tennék.


Nem vagyok híve az örökbefogadásnak/nevelőszülőségnek.

2017. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Vannak, akik nem, vannak, akik igen.


Apa nem hagyta el anyát, mikor súlyos beteg volt, és állandó gondozásra szorult, ismerős meg lazán.

2017. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nem nagyon akarok gyerekeket.
2017. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Bár nekünk van 3 gyerekünk.
2017. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Még akkor sem, ha a kezét vagy a lábát vágnák le. Milyen ember már az, aki emiatt otthagyja a feleségét? Ha valaki ezért hagyja el, annak feltehetőleg más oka van. Például van egy másik nő.
2017. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

2es, és arra mi a biztosíték hogy neked lehet gyereked? Lehet elhagyod életed szerelmét, aztán kiderül hogy se gyerek, se szerető társ, és ott maradsz egyedül.


Én nem hagynám ott, eszembe se jutna, de azt mondom, aki nem tudja elfogadni a másikat úgy, az új állapotában akkor inkább hagyja el, mint szánalomból maradjon vele, mert annak már úgy semmi értelme.

2017. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
3 éve műtötték meg,ràk miatt kivettek mindent.Szerettünk volna még gyereket,sajnos màr nem lehet,de van egy lànyunk.A sex is megritkult,mivel a mütét és a hormonok miatt ,nem vàgyom rà.A férjemnek eszébe se jutott elhagyni,azt mondta örül hogy élek.Normális ember nem hagyja el emiatt a párját.Amúgy fordítva is történhetne a dolog...
2017. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, azért az hogy nem lehet több gyereketek, vagy hogy nem lehet egyáltalán nagyon nem ugyanaz. Ezt anyaként te is tudod. Ettől függetlenül én sem hagynám el a páromat, ha nem lehetne gyerekünk miatta. Volt időm átgondolni, mert 6 évet vártunk az egyetlen gyermekünkre.
2017. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Akkor sem hagynám el, ha meddő lenne, nem azért vettem el, hogy legyen, aki szül nekem.


Aki elhagyná, nyilván nem érezné bántónak, ha a feleség lelépne, amikor kiderül az ő terméketlensége... Ugye?

2017. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!