Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnék vaalhogya...

Segítséget szeretnék vaalhogyan? Tudom tovább kéne lépnem de így még nem megy?

Figyelt kérdés
A jelenlegi férjem még mert válni fogunk pár hónapja elhagyott minket és kiderült, hogy van egy pár évvel fiatalabb barátnő. Feljár a lakásba a gyerek miatt. Holnap estére is jön a kanapén alszik majd, mert én nem leszek otthon, hajnalba érek haza. Vásárolni visz minket mindenben segít nekünk. Azt mondta az utobbi időbem elhanyagoltuk egymást, veszekedtunk nem szólt az èrzèseiről ezt elrontotta de már így alakult. Azt mondja megváltoztak az érzései szerelmes lett. De néha úgy beszél mint aki nem boldog. Csúnya dolgok voltak mikor elment nagyon megbantott a viselkedesevel stílusával az hogy a hátam mögött mit csinált. Szeretném elcsàbítani vaalhogyan. Nagyon sokat fogytam mióta elhagyott minket es valtoztam sokat külsőleg belsőleg. A lány nagyon kioktatott holott fogalma nincs hogyan éltünk miket tettem a csaladomert es csak egy kis figylemet kértem az utóbbi időben es erre elhagyott. Látom hogy nézeget es látja hogy változtam. Hogyan tudnám elcsábítani megmutatni nem csak egy fiatal anya feleség vagyok hanem egy igazi nő. Igazából mindenkinek furcsa hogy feljár hozzánk es visz minket mindenhova stb...ne ítéljetek el érte de én ezt szeretném! Segítsetek!

2017. szept. 9. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Szállj le róla, nyilván okkal lépett le.

Ideig-óráig változhatsz, de ismételten ki fog jönni a régi éned, és ráadásul ezt a gyerek is meg fogja szívni.

2017. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Szóval neked tökéletesen megfelel hogy nem él veletek de továbbra is eltart és a pénzért szexelni se kell vele?
2017. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szeretném vissza és bizonyítani neki. Nem a pénze a fontos! Én szeretem! De mindig dolgozott a hobbijanak elt es kertem kicsit segitsen be. Elbeszeltunk egymas mellett minden hirtelen történt. Szeretem és nagyon szép család voltunk! Úgy érzem itt még nem lehet vége
2017. szept. 9. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Hallgass Szabó Pétert
2017. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hazaérsz és ott alszik a kanapén, nincs más dolgod mint lepippantani aztán meg beleülni. Tuti siker.
2017. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ja, ha oszinten szeretned, akkor lehet, persze :) Inkabb arra gondolj, hogy o mit szeretne. Esetleg kerdezd is meg, hatha o is vagyik vissza. Ha nem, akkor meg ennyi, meg egy bambi.
2017. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annak a fejében elég nagy baj van, akinek fura, hogy feljár a gyerek miatt és segít mindenben. Ez a normális, mert attól még a gyereke és nem csak pénzen kel támogatni, hanem szülőire menni, bevásárolni segíteni, bútort pakolni stb, megkönnyítenie a gyerek miatt!!!! az életedet. A kapcsolatába ne avatkozz bele. Nem vagytok egy pár. Ha ő közeledik az más, de ne mássz más pasijára. Akkor kellett volna rámásznod naponta párszor és lefogyni , csinosnak len, változatos szexet adni neki, mikor Veled volt, hidd el akkor foglalkozott is volna Veled és nem jött volna új pár az életében.
2017. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz amit csinalsz.szerintem a gyerek miatt kedves veled ,és te ezt félre érted. Nem kell semmilyen taktika.ha szeretné veled lenne,ne magyarázd be magadnak a dolgokat.
2017. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vissza tudod csábítani ha azt nyújtod neki mint a másik nő is !
2017. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!