Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti elképzelhetőnek...

Anyukák, ti elképzelhetőnek tartanátok ezt család mellett?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam a tv-ben egy riportot az egyik kereskedelmi adó magazinműsorában, amiben két nő - elvileg valamilyen irodai munkát végeznek - a normál állásukon kívül rendszeresen iszapbirkóztak egymással egy szórakozóhelyen, lényegben másodállásban. Elhangzott az is, hogy a gyerekek még kicsik, így ők nem tudnak az egészről, meg hogy ebben nincs semmi kivetnivaló, így nincs miért szégyenkezniük. Ez nem itthon volt, valamelyik nyugat-európai országban.


Nektek mi a véleményetek erről? El tudnád képzelni, hogy család/gyerek mellett ezt csináld?


2017. szept. 12. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Csak azért nem mert iszonyat fáraszto lehet.


Ha sexi iszapbírkozást csinálnak, akkor ahhoz rendszeresen kell járni tornázni és adni magukra. Ha dolgoznak is ez rengeteg idövel jár, hogy heti 3x este tornázni mész, és szombatonként egész éjjel iszapbirkozol. Igazából családi életed akkor nulla.

2017. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Én család/gyerek nélkül sem, szerintem igen primitív dolog.
2017. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Még hányszor kérdezed meg?
2017. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Vannak normális másodállások is, lehet válogatni. És amit a kereskedelmi csatornákon futó magazinműsorokban bemutatnak, az mind elképesztően nagy ostobaság, nem kellene azokat még megnézni sem, nemhogy ötletet meríteni belőlük!
2017. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem azt nehéz elképzelni, hogy mi a jó abban, hogy két csaj, illetve nő egy gyerekmedencében nyakig retekben rángatja egymást. Annyi minden van, ami tényleg szexi, vagy szórakoztató, vagy mindkettő, de ez szerintem szimplán nevetséges és szánalmas. Egy forintot nem fizetnék azért, hogy ilyen idétlenkedést nézzek.

Ettől függetlenül, ha nekik ezt jólesik csinálni, és bírják, akkor egészségükre. Én nem csinálnám, inkább keresnék másodállást (igazi munkát), azt is lehet bírni gyerek mellett, ha muszáj, nem muszáj bohócot csinálni magamból.

Engem az sem érdekelne, ha valaki sztriptíztáncos, rúdtáncos vagy akár prostituált lenne, miközben családja meg gyereke van. Azt ugyan szégyellhetik, de legalább nem olyan röhejes, mint az iszapbirkózás.

Aztán hogy otthon a férj meg a rokonok/barátok mit szólnak hozzá, meg hogy fogadja majd a gyerek, amikor nagyobb lesz és kiderül, az mindenkinél más... az megint csak az ő saját dolguk.

2017. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem, mert engem már pár szem homok magamon is az őrületbe tud kergetni, nemhogy ennyi iszap :-D
2017. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Honnan a francból jön elő időről időre ez az iszapbirkózós kérdés?

Tiszta húsos-csontos :D

2017. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehehehehe, hetes😂
2017. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!