Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a családomat egyben...

Szeretném a családomat egyben és a férjemet vissza kapni, hogyan?

Figyelt kérdés
Segítsetei kérlek. Lassan be adjuk a váláshoz a papírokat. Van egy kicsi lányunk még fiatalok vagyunk. Elhagyott, mert az utóbbi időben sokat veszekedtünk és nem figyeltünk egymásra, lett egy kapcsolata. Mióta elment viharos az egész, sokat veszekedünk, meet fáj nekem nagyon, szeretem és szeretném ha velünk lenne. Azt mondja már nem szeret, a másik nő iránt èrez. Pár evvel fiatalabb a nő. Kérlek segítsetek! Nagyon szeretném vissza őt! Hogyan csináljam? És kérlek ne bántsatok hogy amíg otthon volt addig kellett volna tennem érte stb. Mind a ketten elrontottuk én tudom hol és belehalok annyira fáj! Szeretném ha haza jönne hozzánk!

2017. szept. 13. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedés helyett ezt már elmondtad neki, amit itt leírtál?
2017. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen. De borzasztó makacs. A kislánya a mindene mondja is hogy szenved miatta hiányzik neki. Mondtam hogy tudom nekünk is hiányzik nagyon, hogy velünk legyen és borzasztó nehéz nélküle. Azt mondta ő tudja az érzéseit és en azt mondtam mikore elment, hogy többet nem jöhet haza. Mondtam neki ezt fájdalmamban mondtam mert fel sem fogtam mi történik. De ő így ment el és igy alakította, hogy én mar nem engedem haza és már nem szeret. Ez a lány nagyon az ujja köré csavarta, hogy ő nem csinálja makd azt amit én, hogy veszekedem vele és elhanyagolom. Mondtam, hogy tudom hogy így volt, de ez kölcsönösen ment és makacsok voltunk nyitni egymás felé. Én valtoztam, igyekeztem, de azt mondta későn. Hihetetlen hogy tud nélkülünk élni. Mindenhova együtt jártunk, együtt csináltunk. Nekem nem megy ez így. Bármit tennék érte csak jojjwvissza!
2017. szept. 13. 12:23
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha valóban egyoldalú a szeretet, akkor nem érdemes erőltetni. Válás után sincs veszve semmi, ha kulturáltan álltok hozzá a dologhoz és te nem mégy bele veszekedésbe, nem erőlteted a visszatérését, sőt közömbösen veszed a megnyilvánulásait, akkor még lesz esély, hogy visszatérjen, ha azt látja, hogy ugyanolyan vagy, mint a kezdet kezdetén. Egyébként meg olyan nincs, hogy nagy Ő. Nagyon sok nagy Ő van. A fiamat 6 éve hagyta el a felesége, akit szerelmi mámorban vett el és csak a válás után döbbent rá a volt menyem olyan tulajdonságaira, amiket addig a lila köd miatt észre sem vett. A következő 1 éven belül megismert egy válófélben levő 3 gyerekes nőt, akivel élettársi kapcsolatban élnek csaknem 5 éve egy közösen vett házban, az unokámmal együtt összesen 4 kisfiúval, sokkal kiegyensúlyozottabb kapcsolatban, mint korábban.
2017. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ehhez két ember kell. Nem elég, ha te akarod. Ha ő már nem szeret, akkor nem hiszem, hogy van még esély.

Mondd el neki nyugodtan, nem veszekedve, hogy átgondoltad a kapcsolatotokat, látod a hibákat és te teljesen nyitott vagy arra, hogy megbeszéljétek, változtassatok, amin kell, mondja el ő is őszintén az érzéseit, vágyait, hogy mit szeretne.

Ha ő ezek után sem akarja rendezni a házasságotokat, akkor nem tudsz mit tenni.

2017. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Az idő majd begyógyítja a sebeket. Neked is tovább kell lépned.
2017. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha már nem szeret, akkor nincs mit tenni. Ha eddig veszekedtetek, akkor ez után is veszekednétek. Hidd el, nem jó, ha csak a gyerek miatt jönne vissza és maradna veletek. Inkább elvált szülők gyereke legyen a kislányotok, mint azt hallgassa, hogy állandóan ölitek egymást. Annak sincs sok értelme.

Nehéz lesz, eltart egy darabig, mire begyógyul a szíved, de jobb lenne, ha inkább kezdenél belenyugodni, a ti kapcsolatotok már nem jön helyre.

2017. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Igazából ha most vissza menne hozzád, akkor ugyan az elnne mint eddig.

A veszekedések csak azért voltak mert te nem voltál megfelelö? Te nem veszekedtél vele? Neked nem volt semmi bajod vele? Miért is hanyagoltad el öt? Ö miért is hanyagolt el téged?


Ö megunta az állandó veszekedést, és szeretne nyugodtabb életet. Lehet a másikkal sem jön össze minden, de még is messze a veszekedéstöl.


Ha elengeded normálisan, akkor megmaradhat a kapcsolat jónak. A gyerek sem sérül benne, és kitudja lehet egyszer még össze jöttök. Ha most neki állsz kapaszkodni bele, minden dolog méreg lesz neked. Méreg lesz, hogy ö boldog, méreg lesz, hogy a lányotokat miért viszi a másik nöhöz, méreg lesz, ha egyszer késve érkezik... Inkább a békés válásra koncentrálj és ne kapaszkodni a semmibe.

2017. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha eddgig sokat veszekedtetek, ezután sem lenne jobb. Sőt! Ha visszamenne, a kezdeti időben mindent elnéznél neki, próbálnád megtartani,de egy idő után visszatérne minden, főleg úgy hogy egy másik nővel is volt közben és te ezt biztos nem tudnád elfelejteni, megbocsátani. Most kétségbe vagy esve, de légy erős és kezd úgy életet, mert ebből már jó úgysem lesz. Tapasztalat.
2017. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nem sok jóval tudlak biztatni.

Te tipikusan női módon viselkedtél, ő meg tipikusan férfi módon.

Neked nem volt elég önuralmad és hirtelen haragodban (valószínűleg nem csak egyszer) csúnyákat mondtál neki és végzetes kijelentéseket tettél.

Ő meg komolyan vette, hogy ne jöjjön vissza és már nem is akar. Ebben biztos benne vannak a veszekedések okozta sebek is.


Pár napja beszélgettem egy kétgyerekes családapával, aki kb. másfél éve vált el.

Nem mentünk bele a részletekbe, csak röviden beszéltünk. Ott nem volt külső kapcsolat, csak az együttélésbeli konfliktusok. A férfi állítása szerint felesége folyton olyanokat mondogatott, hogy "Neki ebből elege van...". A férj csak egyszer mondta, hogy neki meg abból van elege, hogy feleségének mindenből elege van, de akkor rögtön bejelentette, hogy el is válik. A nő akkor talán már visszakozott volna, de a férfi addigra elszánta magát.

Most, másfél év után azt mondta, nem bánta meg a döntését, sőt, előbb kellett volna. Pedig nincs is új párja, egyedül lakik a családi házban (a párját kifizette).

2017. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

sajnos igazan van az előttem szólóknak.

én egy veszekedős családban nőttem fel és rossz volt. ne erőltessétek ami nem megy(nem ment eddig) és ha most ő úgy érzi hogy boldog lehetne és te csak szítod az új barátnője ellen, vagy csak te magad lépsz fel ellene barátságtalanul azzal magadat ásnád el. légy megértő és vagy neked nem fog egy idő után hiányozni vagy látni fogja hogy képes vagy a változásra.

2017. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!